Ne slusajte turbo folk , umrite prirodnom smrcu

Ne slusajte turbo folk , umrite prirodnom smrcu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ja sve mogu poslust osim turbo folka i tih sranja,inače slusam techno,hardstyle pa redom:cool: samo nek trese
 
Član
Bitno je 5 kila silikona i nek se rimuje a sto nema veze s mozgom tekst...Ovo danas od folka ima samo u nazivu ovo je bućkuriš svega pa dobiješ jedno veliko ništa, ai to treba izbrisat jer sramoti muziku koja se prije tako zvala ali nečemu je vrijedila bar je imala koliko toliko normalne tekstove i instrumente kojih u dnašnjim pjesmama ima sve manje,nije fer da se u isti žanr stavljaju Toma Zdravkovic,Šaban Šaulić stare pjesme...i ovi neuspjeli pokušaji muzike.Žalosno je da danas ljudi "sjeku vene" uz neku silikonsku pljebekušu koja "pjeva" sponzorske pjesme (kupi mi porše,daj mi hiljadu evrica,razvedi se od žene i ostale nebuloze) nekad se pjevalo o ljubavi a danas...
 
Član
hahah biturbo folk, hahah
a meni je ubjedljivo najjaca ova, bilo je nekad na formu cini mi se, enjoy...........
http://www.youtube.com/watch?v=_u3_OUtcPs4
 
BHT Ovisnik
ammel je napisao(la):
hahah biturbo folk, hahah
a meni je ubjedljivo najjaca ova, bilo je nekad na formu cini mi se, enjoy...........
http://www.youtube.com/watch?v=_u3_OUtcPs4

:lol::lol::lol:
 
Član
U Sarajevo se lagano vraca prijeratni rock, pop duh...:icon_smile: Cini mi se da je raja pocela na sve ic, samo da izbjegne kafane gdje ovo pustaju. E'o primjer od preksinoc, skenderija fedde le grand 7 milja;);)
 
Član
ma brate sranje turbo folk...misle ako umetnu silikone ..u guz ..i sise .. da si pjevac...a glasa ni odakle... brate ovi novi pjevaca bilion..a ne valja qrcu ni jedan ...oni stari i nekako..il one pjesme prve sto su bile..od 2005-te ..i nije lose..al danas stecaj zesci....
.ja sto se ja raspisa :lol::lol:
 
Član
darko13 je napisao(la):
Bitno je 5 kila silikona i nek se rimuje a sto nema veze s mozgom tekst...Ovo danas od folka ima samo u nazivu ovo je bućkuriš svega pa dobiješ jedno veliko ništa, ai to treba izbrisat jer sramoti muziku koja se prije tako zvala ali nečemu je vrijedila bar je imala koliko toliko normalne tekstove i instrumente kojih u dnašnjim pjesmama ima sve manje,nije fer da se u isti žanr stavljaju Toma Zdravkovic,Šaban Šaulić stare pjesme...i ovi neuspjeli pokušaji muzike.Žalosno je da danas ljudi "sjeku vene" uz neku silikonsku pljebekušu koja "pjeva" sponzorske pjesme (kupi mi porše,daj mi hiljadu evrica,razvedi se od žene i ostale nebuloze) nekad se pjevalo o ljubavi a danas...

ja bogami volim NARODNU muziku.. u koju ovo danasnje ne ubrajam.. uzrasla sam uz juzni vjetar (semsa, dragana, kemal, mile, SINAN) i njih i dan danas volim slusati. viki i ko ide samo ako si u totalno nebuloznom stanju

:lol:
 
Član
Ne može se nikad generalizirati tako i ne treba raspravljati o ukusima,ja lično slušam narodnjake,r&b,house itd..Ne volim ni one seljačine mrtve što slušaju narodnjake a bogami ne mogu ni očima one kosate rokere i metalce..O ukusima se ne raspravlja ;)

LOKOT
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top