Ne radi zadnje maglenke i prednje pozicije (twingo)

Ne radi zadnje maglenke i prednje pozicije (twingo)

Član
Pozdrav... :) nakon sto sam promjenio sve sijalice na LED primjetio sam da mi ne radi na desnoj strani zadnja maglenka i prednja pozicija, svjetla rade, žmigavci isto, mijenjao sam i sijalice itd nije to tog 100 %, osigurace - mislim da sam sve pregledao (ono sto ima ispod volana) ali nisam primjetio da je neki crkao a sem toga znam da ide unakrsno... ljudi, šta bi moglo biti?
:icon_question:
 
Član
ChiChaK je napisao(la):
Pozdrav... :) nakon sto sam promjenio sve sijalice na LED primjetio sam da mi ne radi na desnoj strani zadnja maglenka i prednja pozicija, svjetla rade, žmigavci isto, mijenjao sam i sijalice itd nije to tog 100 %, osigurace - mislim da sam sve pregledao (ono sto ima ispod volana) ali nisam primjetio da je neki crkao a sem toga znam da ide unakrsno... ljudi, šta bi moglo biti?
:icon_question:

Ja mislim da zadnja maglenka i prednja pzicija nemaju nikakve veze medjusobno,vjerovatno je negdje prekid u zicama,a ako neradi od kada si mjenjao diode moze biti da si spojio negdje zice pa osiguraci iskocili,znam da si pregledao osigurace ali pogledaj fino opet briferom...
 
Član
ima veze sa pozicijama. jer ako ne upalis svjetla ne mozes ni zadnje ni prednje maglenke upaliti. pregledaj sve osigurace, vidi i one pod haubom. kako ti se ponasa kratko svjetlo jel ono radi normalno. moze biti i do rucice za paljenje svjetala
 
Član
danas sam opet pregledao sve osigurace..zice pratio... mijenjao sam i farove i stopke pa sam mislio da sam nesht zeznuo nishta chudno nisam nashao.... neam vishe zivaca odoh sutra kod elektricara pa vam javim sha je bilo...
 
Član
bio sam kod mide u nedjarecima... popravio mi je tu desnu stranu koja se bila otkacila... i nije radila ono sviranje kad ostanu upaljena svijetla sad i to rade... et :) sad sam normalan .. :D hhehehe
 
Top