Ne radi sistem za registraciju vozila

Ne radi sistem za registraciju vozila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eto, zar moze covjek biti toliko nesretan, bas ja juce dam da odrade odjavu prijavu nove table, itd, stane im stampac ( imaju jedan stampac a opstina broji 200 000 ljudi i vise ). I tako, sad mi kazu da ne radi od juce od kako je proradio stampac ( ha ha ), ne radi sistem za registraciju vozila nigdje, a ne znaju ni oni gde je kvar, pretpostavljaju da je u pitanju neko cvoriste u sarajevu. Ima li jos neko informacije o ovome ili ? Mislim, strasno, i da, direktno iz mupa mi kazu ne znaju nista ni kad ce proraditi itd, a iz osiguranja kazu da imaju informaciju da ne radi do utorka.

Ima li ko od vas neku informaciju sta i kako ?
 
Član
drug mi kaze da je juce isao do cipsa da prevede/kupi neko auto i nije mogao....ne radi sistem
 
Član
to nije nista sta se meni desilo,ja sam sredinom desetog mjeseca registrovao auto,sve regularno,platio osiguranje,dobio novu saobracajnu isti dan,i onaj sticker na sajbu,da bi mi juce dosla posta,sa dvije plave koverte,jedna je iz suda,jedna iz policije,kad sam otvorio onu sa suda dobro nije bilo strasno,javili mi da se obustavlja proces protiv mene,nema oduzimanja vozacke,a kad sam otvorio onu od policije strasno sam se iznenadio,naime pise mi da moram da vratim tablice sa auta,i saobracajnu,da potpuno odjavim auto,pravo sam se zaprepastio,kontam sta je sad,odem sa svim tim u MUP.Kad sam dosao gore cudo majkemi,glupani su zesci,ja otkako sam registrovao auto niko nije zaveo u racunar da sam ja registrovan,ne kontam kako,jer sam dobio saobracajnu,,i kao isteklo mi je vrijeme,kao proslo vise od mjesec dana kako sam neregistrovan,stvarno bezveze,,al et rijesili su mi nadam se,iako ni juce nije radio sistem,al mi rekose da ce brzo to bit gotovo,stalno im se to desava,posto su se sad tek povezali sa cipsom,malo teze ide,vecinom se stvara zastoj zato sto ih vecina ne zna radit po novom sistemu,prave neke mizerne greske i desava se sta se desava,al navikli smo mi da sve ide sporo i tesko:)
 
to je kad se rodbina i nepismeni kreteni s 2 razreda osnovne zaposljavaju u jake i odgovorne institucije.
Kada bi ljudi samo znali koliko je to jednostavan sistem, vi ne bi ste vjerovali, jednostavno tetke uz kafu navikle ko kad karti igraju, lupaju po tastaturi dok ne proradi, a zamislite koliko posalje instrukcija tim lupanjem serveru :lol::lol:
 
Član
zen3dom je napisao(la):
to je kad se rodbina i nepismeni kreteni s 2 razreda osnovne zaposljavaju u jake i odgovorne institucije.
Kada bi ljudi samo znali koliko je to jednostavan sistem, vi ne bi ste vjerovali, jednostavno tetke uz kafu navikle ko kad karti igraju, lupaju po tastaturi dok ne proradi, a zamislite koliko posalje instrukcija tim lupanjem serveru :lol::lol:
DEBELI potpis!!
 
Član
zen3dom je napisao(la):
to je kad se rodbina i nepismeni kreteni s 2 razreda osnovne zaposljavaju u jake i odgovorne institucije.
Kada bi ljudi samo znali koliko je to jednostavan sistem, vi ne bi ste vjerovali, jednostavno tetke uz kafu navikle ko kad karti igraju, lupaju po tastaturi dok ne proradi, a zamislite koliko posalje instrukcija tim lupanjem serveru :lol::lol:

u potpunosti se slazem;););)
 
Član
zen3dom je napisao(la):
to je kad se rodbina i nepismeni kreteni s 2 razreda osnovne zaposljavaju u jake i odgovorne institucije.
Kada bi ljudi samo znali koliko je to jednostavan sistem, vi ne bi ste vjerovali, jednostavno tetke uz kafu navikle ko kad karti igraju, lupaju po tastaturi dok ne proradi, a zamislite koliko posalje instrukcija tim lupanjem serveru :lol::lol:

potpis i od mene.... ;)
 
Legend
kod nas nista novo,vazda nesto ne radi ovo ono .... prije nekoliko sam prijatelju isao u cips podici licnu kartu ....neka na salteru cita knjgu i kaze pao sistem....nakon 3 dana sam napokon podigo tu licnu pa eto....jbg
 
Član
ja sam se tako godinu dana j*avao po mupu radi jedne kazne koju sam platio 2 dana nakon primanja kazne al se vodilo da nisam platio mada sam i profaksao i uplatnicu i sve..odem da registrujem jedno auto nemoze naganjam se dobro i registruju,odem nakon 6mj da registujem drugo auto nemoze ima ta kazna,pitam kako ste pustili prvi put kaze novi zakon,hahaah,,i naj*em im se dobro matere i donesem i kaznu i uplatnice i sve i morali sluzbeno ici u tomislavgrad samo radi mene da se obrise kazna, nije moglo preko faksa jer se zakomliciralo bilo sve.. ja se zijanio..
 
Član
ma jarane ne valja mi sistem nikako,doduse nije do sistema koliko je do osoblja,prvo sto nece da priznaju da ne znaju da barataju racunarima i tim sistemom sa cipsom,pa bi im neko objasnio,manje bi petljanja bilo,a drugo brate dragi bezobrazni su pravo,i to u svakom gradu sigurno,misle da se oko njih svijet okrece,stvarno su mi digli zivce,kao i mnogima poput mene,jadan je onaj ko se bavi prodajom auta,on je fkt na*ebo s ovim debilima
 
Član
Najnovije informacije :)

Naime, nasi dragi zaduzeni za registraciju vozila su dobili dopis da sistem nece raditi od cetvrtka popodne do ponedeljka jutarnjih sati nekad oko srede da bi mogli na vreme da obavjeste one koji budu hteli da odjave prijave produze, da bi oni to otvorili tek u petak navece jer su mislili da nije nista vazno, tacnije ne znam sta bih mogao reci na sve to :)

Organizacija ? Sistem ? Ljenost ? Neodgovornost ? :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top