Ne radi mi svjetlo za rikverc !

Ne radi mi svjetlo za rikverc !

Član
moguce da je one kruske na mjenjacu.. ili kako se vec zove... meni je prosli mjesec do toga bilo na trici ;)
 
Član
kod mene je trica !! ... ispravne sijalice, ispravan osiguran ... a trazio sam to sto kazes na mjenjacu ali ne znam kako to izgleda !! ...
@trizex - ne postoji papucica za rikverc ...
 
Član
prvo provjeri gljivu od rikverca na mjenjacu,probaj direkt da prespojis,i vidjet ces,ako bude radilo,onda je do gljive, ako opet nebude radilo, osigurac ili sijalica..
 
Član
sklonio sam sve sa rucice mjenjaca, ali nisam mogao nigdje da nadjem to sto vi govorite ... sve je plastika i nigdje nikakvog prekidaca nema ... pomagajtee ... ako ima ko slike kako to izgleda ta "gljiva" ... ne znam bas puno o tome ...
 
Član
ahaam, ajd slikaj pa postavi sliku, i hvalaa punoo !! ... nisam se do sad susretao s tim, nemam pojmaa da je to pod haubom ...
 
Član
evo stavio je kolega sliku.. razgledaj malo i skontat ces gdje se nalazi.. ako ne budes mogao naci, posaljem ti ja sliku...
btw... napatit ces se dok je odvrnes i zavrnes, vjeruj :D
 
Član
variant je napisao(la):
kod mene je trica !! ... ispravne sijalice, ispravan osiguran ... a trazio sam to sto kazes na mjenjacu ali ne znam kako to izgleda !! ...
@trizex - ne postoji papucica za rikverc ...

Halali, gledam film i jos dok sam potrazio po tvojim postovima koje auto vozis, napisao papucica umjesto mjenjac....
 
ispod haube na mjenjacu, dvije zice idu na kriskicu, spoji te dvije zice i vidi rade li svijetla, ako rade kruska, ako ne opet prerovi osigurace, sijalice, kontakt na sijalicama i stopki, kablice, ako imas instrument vidi dolazi li napon na sijalice ili ne, provjeri krusku instrumentom (kruska je prekidac ustvari, stavis instrument na mjerenje diode, u jednom slucaju mora pokazivati 1 - kada ne vodi, i 0 - kada vodi, tj kada je ubaceno u rikverc...)


evo par slikica s neta

images


images


014.jpg


020945415A.jpg
 
Top