Ne radi kratko i nakon zamjene sijalice

Ne radi kratko i nakon zamjene sijalice

Član
Imam problem na autu i neznam sta bi vise uradio..promjenio sam 4 sijalice u desnom faru,čistio kontakte i opet nista.Pozicije i duga rade normalno.
Šta mi predlazete da uradim ?
 
Imas li Brifer od 12V provjeri dali ti na džek dolazi struja kad upalis kratko ;)
a mozda si nesto cacko oko volana i rucica pa nisi dobro džekove vratio probaj vidi mozgaj ili goni majstoru ako nemas zivaca ;)
 
Član
Odem majstoru napravi mi i sad dodjem kuci autom i ugasim na kljuc,izvadim ključ a auto i dalje radi :S nemogu da vjerujem sta se odjednom desava.
 
Član
:lol: kakvom si to majstoru isao

emiltz je napisao(la):
Odem majstoru napravi mi i sad dodjem kuci autom i ugasim na kljuc,izvadim ključ a auto i dalje radi :S nemogu da vjerujem sta se odjednom desava.

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Društvo i ja imam sličan problem,ovako:
Isto je u pitanju Fiesta MK3 1.8D,svetla su radila normalno i jedne prilike odjednom nema pozicije,proverim kontakte OK,sijalice uredu ali kad na ručici okrenm privi podiok odmah se pale normalna svetla to jest kratka i normalno prebacim na duga ali pozivije nema!!!!
Kad pomerim ručicu za još jedan podiok gdje su normalna svetla nikakve promene samo što auto dobije kontakt kao da sam ključem okrenuo a ključ uopšte nije u bravi.....:icon_mad:
Išto bi kolega rekao gore kad hoću da ugasim auto a upaljena svetla ništa izvadim ključ ali ono radi normalno dok ne ugasim svetla na prvi podeok gdje bi bila normalno pozicija tad se ugasi auto i normalno kad isključim skroz svetla ostaje ugašen....
E sad šta bi moglo bit?????:icon_question:
 
hmm da ti neko nije pravio svjetla pa glavni plus sa brave uzeo za rucicu svjetala pa kad ti rucica ostane u polozaju za kratka drzi kontakt iako si vratio kljuc, mada je ovako tesko popraviti jer ako je neki "strucnjak" to pravio, bez detaljnog pregleda instalacije, nema popravka kvara ;)
 
Član
emiltz je napisao(la):
Odem majstoru napravi mi i sad dodjem kuci autom i ugasim na kljuc,izvadim ključ a auto i dalje radi :S nemogu da vjerujem sta se odjednom desava.

ee taj je bas opravioo :lol:
najbolje da skidas klemu da ti n vuce akumulatora da mozee i kasnije upalitii..
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
hmm da ti neko nije pravio svjetla pa glavni plus sa brave uzeo za rucicu svjetala pa kad ti rucica ostane u polozaju za kratka drzi kontakt iako si vratio kljuc, mada je ovako tesko popraviti jer ako je neki "strucnjak" to pravio, bez detaljnog pregleda instalacije, nema popravka kvara ;)

Druže svjetla i auto su radili normalno to se pojavilo odjedared....nisam pametan!!!
Jedan majstor kaže da je do ručice 100 % pa sad neznam...:icon_cry:
 
Top