ne radi jedno dugo na bi xenonima h4

ne radi jedno dugo na bi xenonima h4

Član
danas se zajebavo malo oko bi xenona, nisu mi radila kratka nikako, i ja zamjenim ablender, skopcam ponovo sve na desnoj strani rade duga, kratka, a na lijevoj, samo kratka, sijalica je ispravna, stavljo sam novu, nije do nje, a kad je ugasen kontakt moze da blicne, sta moze biti?
BI XENONI H4 8000K
 
Super Moderator
Kako mislis nisu ti radila kratka nikako? Onda ni duga nisu mogla raditi nikako.. Ako blica i na kratkim moze biti i do balasta i do sijalice, a to sto dugo ne radi najvjerovatnije do one elektronike sto i sluzi za duga tj. za pomjeranje sijalica
 
Član
duga su radila, jer je bilo do ablendera, nije se moglo vratit na kratka, i danas zamjenim ablender i jedan balast, rade kratka, a duga na lijevom ne rade, a kad su ugasena svijetla i kontakt moze da blicneo_O
 
Super Moderator
Ahaaa nije mogo vratit sijalicu.. A kad je kontakt jel samo blicne il moze upalit duga normalno? Meni to opet smrdi na tu elektroniku moguce da ni ta sto si uzeo nije skroz ispravna
 
Član
ma najbolji lijek je da se skine i vrate obicne sijalice, 4 godine imam ove xenone jbene i vazda neko sranje s njima:mad:
 
Član
I ja imam isti preblem samo sa desnom sijalicom ali se u mene desava kada na rupu naletim da prorade na tren i opet se ugaso dugo na desnom faru ne znam do cega moze biti a moze blicnuti kao sto ti kazez ;)...
 
Top