Ne radi daljinsko zakljucavanje i centralna brava

Ne radi daljinsko zakljucavanje i centralna brava

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav!
Prije par dana mi je prestalo raditi daljinsko zakljucavanje a samim tim i centralna brava, a posto sam skoro kupio auto da li bi mi neko rekao gdje se nalazi modul daljinskog ili jos bolje sta bi mogao biti problem! Na vozacevim vratima nije radio mikroprekidac i citao sam na forumu da se malo poprska wd-om, ali nakon prskanja nece ni daljinsko da radi! U pitanju je Golf 4!
Hvala!!!
 

Prilozi

  • Slika0065.jpg
    Slika0065.jpg
    17,2 KB · Pregleda: 14
Član
kad pritisnes dugme ima li kakva lampica na daljinskiju da svijetli, i jel prije svijetlila ako ima?
 
Član
Svijetli lampica, upale se i migavci kao sto su se palili dok je sve radilo, samo nece da otkljuca i zakljuca!
 
Član
po daljinskiju vidim da nije originalo VW centralno/daljinsko.... moze bit da ti je do motorica od centralne jer ti rade zmigavci da je do releja nebi trebali ni oni raditi. znaci posto je naknadno ugradjivano trebalo bi da su lijeva prednja vrata glavna tj. glavni motor sa 5 zica. skini tapacirung pa probaj motor pomjeriti gore dolje ili pregledaj zice, da se nije koja otkacila ili prekinula.jer tebi radi daljinsko ali centralno ne. pregledaj + koji dolazi na rele od centralnog, a releji bi trebali da budu pored papucica gasa ili na dnu instrument table dole gdje se hauba otvara.. (barem ja kad ugrađujem, tu stavljam.)
 
Član
Pronasao sam i modul i dva releja, kad pritisnem dugme na daljinskom i u releju i u modulu nesto cakne, kako mogu provjeriti da li su releji ispravni?
evo slika modula!
 

Prilozi

  • Fotografija0109.jpg
    Fotografija0109.jpg
    146,1 KB · Pregleda: 38
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top