Ne mogu izbacit mjenjac iz 3. brzine

Ne mogu izbacit mjenjac iz 3. brzine

Član
Eh ovako veceras mi se desilo na golf 2 da mi nije htio izbacit iz trece brzine. pokusavao sam ali bezuspjesno. nakon nekih 10-ak km opet sam pokusao, izbacio je i poceo opet da salta normala. I prije mi se to desavalo al se izbaci poslije 2-3 puta,,, Pomagajteee :D
 
Provjeri ulje u mjenjaču koliko ga imaš, bojim se da nećeš još dugo voziti na tom mjenjaču još. Ja sam imao problem s 2 i rikvercom i jednog dana zakovao i bye.
 

rs6

Član
mozda ti je i korpa losa pa ne odvaja dovoljno dobro, a sto neko napisa, zamijeni polugice prvo, one barem nisu skupe.
 
Član
Meni je ostao tako i ja isčupo i polomio sinhron treće i nažalost ga moro zamjeniti za drugi......odradi sve ovo što su ti ljudi rekli da ne bi poslije bilo da moraš drugi kupovati...pozzz
 
meni se znalo desiti da nekad..nece iz druge u trecu..i obrnuto..pa tek iz drugog treceg pokusaja ubaci...mjenjac na sajle passat 3..
prva, rikverc, cetvrta peta rade super...a druga i treca (u vozni znaci samo, pogotov na zescoj voznji) ovo se desi...??
 
Član
ako smijem da dodam da neotvaram temu,moj problem su da teze izbacujem iz iz prve trece i pete dok 2 i 4 vrta idu glat,sta je tu problem,mejno sam ulje i neke plociece gumene medjutim isto kad idem sporije ide lako iz 3 dok nekad zaglavi pravo,u pitanju je audi a6 c5
 
Top