Ne mogu da vjerujem..

Ne mogu da vjerujem..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
drug mi posla upravo link clipa

joj ne mogu nista da pisem, eto pogledajte..
nije za ljude slabijeg srca..


http://www.whitelinefirm.nl/node/169555
 
Član
pa j*bo ga ti koji qurac ovo stavljas na forum bas kad ocu na spavanje .... fakat nisi normalan .... j*bote preblijedi sav ....
 
Član
ajde eddo, sve u svrhu obrazbe...sad znate djeco ako budete u ovom polozaju da napadaca ne sutate u rame nogom, nego sakom po sred malog mozga da se srolja odma ko svijeca...
 
Član
jebeni "europejci",pi*ke ne smiju ni prici,njih 4-5 gledaju,niko nista,jos na kraju onaj na biciklu se samo skloni,zbog ovoga volim nas mentalitet ludog balkana,kako bi se to kod nas rjesilo drugacije!
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
jbt, ne znaju se toci! :) sve nesto u rame udaraju nitko u glavu da se sjeti! :)
o cemu li se je ovdje radilo ptice znaju
 

Eko

Član
pa ***** ti narod pickasti , jes vidio kako ga udaraju ??? PICKE jebene ja bi ga udario nogom u glavu nebi usto vise .. a svasta nemogu da vjerujem kako su picke ispali , gledaju ga.. i lafo nest nogom ga miluju ... c c c
 
Član
kada bi ga udario nogom u glavu pao bi odmah
nebi znao gdje jeee
ovi ga miluju
i jos kasnije nije dobio porciju od ovih
uffffffffffffff
mrzim ovo...
 
Član
Donrolls je napisao(la):
jebeni "europejci",pi*ke ne smiju ni prici,njih 4-5 gledaju,niko nista,jos na kraju onaj na biciklu se samo skloni,zbog ovoga volim nas mentalitet ludog balkana,kako bi se to kod nas rjesilo drugacije!


bas vala...

jos ovaj snima telefonom umjesto da je uzeo nesto pa ga odalamio po glavi..
 
Član
ma ja ne mogu da vjerujem koje su picke ovi sa strane niko da ga fino nogom u glavu svi ko picke ga kuckaju po ledjima:icon_eek::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top