NAVIGACIJA

NAVIGACIJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Interesuje me dali neko zna radi li u sarajevu navigacija, imam neku navigaciju u autu al treba neki cd- mapa, i gdje to mogu nabaviti ako postoji.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ima jedan momak koji je napravio to za Sarajevo moram provjeriti jos, mislim da laze oko 3 metra.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ovaj momaj je cini mi se uzeo neku drugu i citav software promijenio i napravio Sarajevo.
 
hmmmm, nebi bilo lose kad bi nabavio taj cd-mapu. vidio sam u IT-computersu, prodaju navigacione sisteme i imaju mapu bosne, al kako sadmo do cd doci
 
Legend
eto nisam znao da kod nas u bih uopste radi......,FELE jel samo za sarajevo il je cjela bih???
 
Član
probaj malo potraziti po nekim WAREZ sajtovima
torrent,rapidshare,emule ili neki drugi vid peer to peer saobracaja
posto tamo nema cega nema
 
Putovanja.ba
Administrator
enesss je napisao(la):
eto nisam znao da kod nas u bih uopste radi......,FELE jel samo za sarajevo il je cjela bih???

Cini mi se da je samo Sarajevo u pitanju, pitat cu i za to nije problem.
 
Fele ako sta saznas javi mi obavezno, jer dvomim se da izvadim navigator ako nemoze raditi u bosni, bezveze..samo mi smeta.
 
mislim da postoji nesto:

http://thepiratebay.org/tor/3632551/Mapfactor.PC.Navigator.6.4.21.europe
(to ti je torrent)

a evo i link (
http://www.mapfactor.cz/products/mapfactor-navigator-software/pocket-navigator-6/
) firme koja je pravila i koji tvrde da obuhvata u najmanju ruku prolaz kroz BiH i susjedne drzave. Pogledaj ostale specifikacije i vidi dali se mozes uklopiti.

Sto se tice samog Sarajeva-ulice i sl., POJMA NEMAM i sumnjam da jos postoji, mozda u skorijoj buducnosti. ;)
 
Član
Da cak i vishe od pola godine ja sam gledao tv emisiju... o tim navigacijama koje imaju mapu za cijeli balkan + ostatak svijeta :D
 
100% ima navigacija za bih, pokriva sve magistralne puteve i gotovo sve ulice u gradovima: Sarajevo, Mostar, Banja Luka, Zenica, Tuzla, Trebinje, Neum i jos nekih gradova,

to kazem zato sto u sluzbenom vw passatu imamo navigaciju koju smo isprobavali i ponekad je koristimo, kao sto neko rece laze u tri metra
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top