navigacija i daljinsko zakljucavanje?

navigacija i daljinsko zakljucavanje?

Član
sto jaci to bolji...128MB rama minimalno...i procesor sa sto vecom brzinom..al to sto je u china jeftino obicno je sa slabijim procesorima i malo RAM-a pa onda ima problema...Evo ja upravo budzim jednu china navi sa 6" LCD-om...samo da ti kazem dosla je sa mapama iz 2008 hehehe i softom iz 2008:lol::lol:..pa ti vidi.....ali cemo da se potrudimo pa da Garmin radi tu kako treba:icon_smile:
 
damko je napisao(la):
sto jaci to bolji...128MB rama minimalno...i procesor sa sto vecom brzinom..al to sto je u china jeftino obicno je sa slabijim procesorima i malo RAM-a pa onda ima problema...Evo ja upravo budzim jednu china navi sa 6" LCD-om...samo da ti kazem dosla je sa mapama iz 2008 hehehe i softom iz 2008:lol::lol:..pa ti vidi.....ali cemo da se potrudimo pa da Garmin radi tu kako treba:icon_smile:

aham bas ti hvala na pomoci...a najbolje je onda da uzmem neku malo skuplju iz kine a gledao sam ima ih i sa 265 rama...pogledat cu kakav je proc... a znaci na njih bi se moglo garmin mape ubaciti??? pozz
 
Član
Ostavi sajt tih kineskih navigacija, da pogledam o cemu se radi. Sto se mapa tice to sam mozes ubaciti samo ako se malo razumes u te stvari, da ne bacas dzaba 50 maraka.
 
FilipRS je napisao(la):
Ostavi sajt tih kineskih navigacija, da pogledam o cemu se radi. Sto se mapa tice to sam mozes ubaciti samo ako se malo razumes u te stvari, da ne bacas dzaba 50 maraka.

pa razumijem se dosta oko racunara al nisam nikad ubacivao te mape...al bih sigurno mogao nesto izganjati ako mi neko pomogne a to izgleda mozes ti jer si ostavio ovakav post koji govori da ti to znas...pa ajd malo u kratko objasni postupak...kojim kablom i gdje naci i jel instalirati ...!? LP
 
Član
Ja imam navigaciju xDrive, ona koristi mape sa SD kartice.
1. Povezem navigaciju sa kompjuterom preko USB kabla
2. Prebacim na SD karticu predhodno skinuti softver (Navigacioni softver sa mapama)
3. Ukljucim navigaciju
4. U podesavanjima pronadjem precicu do pokretanja programa sa navgacijom
5. Pokrenem navigaciju

E sad, dao bih ja rado linkove (naravno narodna verzija), samo ne znam da li je to dozvoljeno na ovom forumu. Zamolio bih admina da mi odgovori da li smem postavljati piratske programe na forum?

Cogent_boy, kad odlucis koju ces navigaciju i koji softver obrati se u ovoj temi ili preko PM-a, da ti pomognem ako nesto zapne.
 
FilipRS je napisao(la):
Ja imam navigaciju xDrive, ona koristi mape sa SD kartice.
1. Povezem navigaciju sa kompjuterom preko USB kabla
2. Prebacim na SD karticu predhodno skinuti softver (Navigacioni softver sa mapama)
3. Ukljucim navigaciju
4. U podesavanjima pronadjem precicu do pokretanja programa sa navgacijom
5. Pokrenem navigaciju

E sad, dao bih ja rado linkove (naravno narodna verzija), samo ne znam da li je to dozvoljeno na ovom forumu. Zamolio bih admina da mi odgovori da li smem postavljati piratske programe na forum?

Cogent_boy, kad odlucis koju ces navigaciju i koji softver obrati se u ovoj temi ili preko PM-a, da ti pomognem ako nesto zapne.

ej bas ti hvala...sad mi se nesto izkompliciralo tako da necu odmah uzimati...al kad god uzmem navigaciju javicu se pa cemo vidjeti nesto da napravimo....pozz
 
Član
cogent_boy je napisao(la):
e predpostavljam da vec ima slicnih tema al stvarno nemam puno vremena za net tako da sam postavio novu temu....msm dvije u jednoj da ne punim forum...
zanimaju me ove kineske navigacije sto se prodaju po piku po 250 KM i neki su izgleda u njih ubacili vec mape... al ja mogu naruciti sa kineske stranice direktno i dodje me oko 140 KM ista takva al bez mape...jel se moze u svaku tu kinesku navigaciju ubaciti BiH mape i kako ce to izgledati ? da li su te navigacije precizne ?ima li neko vise iskustva sa tim a ne samo da daje svoje misljenje?


a drugo pitanje : imam fiat punto 98 god. a nema ni centralnu bravu pa bih ja htio ugraditi daljinsko zakljucavanje ...zanima me koliko kosta i koliko je to sad kvalitetno ili ima skuplje jeftinije ako ima kako da znam da me ne zezne neko pa mi ugradi nesto sto ce me zezati pa nekad nece da se otkljuca i sl... da li kad se ugradi ako se slucajno pokvari moze se opet kljucem otkucati? i da li ce biti problema jer mi nije centralna brava ili ce on morati prvo to preurediti??? znaci najvaznija mi je cijena??????? pozz
to što prodaju po PIKu može,al vodi računa o sledećem;da podržava windows C!!u tom slučaju uzmi,jer na nju možeš ubaciti softver i mape koje poželiš od Garmina pa do I-GO koja je poi meni najbolja za ovaj dio evrope.Kineske su ipak najbolje uzmi slobodno al da podržavaju WINDOWS C.a one ugl.podržavaju.Ako ti treba detaljnijih uputa javi mi se slobodno mogu ti dosta pomoći
 
Top