Navigacija- Android

Navigacija- Android

Član
Ako ima neko kod sebe link za download neke navigacije za balkanske zemlje nek posalje, najradije bih iGo jer sam na nju navikao. Rezolucija ekrana je 480x854 a OS je 4.0.4 cini mi se. Trazio sam danas ali nisam uspio naci, hvala.
 
pitanje jedno ako se moze znati jel ovo skidas za navigaciju ili moze i na ostale android uredjaje mobitel mozda ==??
 
Član
Najbolja ti je po meni od svih CoPilot live premium,imaš na aptoide.com.Odlična pokrivenost naših zemalja i brža od iGo-a.
 
Zakon Navigon...imaju sve puteve ucrtane! A skines samo APK file i instaliras! Normalno, nakon toga pokrenes aplikaciju i podesis je za svoje potrebe!Nemas zezancija sa rezolucijama, mapama i sl.
 
Član
Mislio sam da se ne smije stavljati linkovi.

Uređaj na kojem je android sistem mora biti rootovan da bi ovo radilo,
poslije instalacije treba se spojiti na wifi i skinuti mape koje želite,
kad sve završi ugasite update u postavkama i to je to,što ste skinuli ostaje na kartici.
Ja sam testirao na tabletu 7" radi odlično.
http://www.mediafire.com/download/ttc3mtc03tdjdwr/nav+cr.rar

kad si već tu, za sta sluzi to rotovanje androida ? sta mu uradimo s rotovanjem konkretno, koje su mane koje prednosti ?
 
Član
Kad se rotuje možeš koristiti krakovane aplikacije poput ovog navigona,
najveća prednost kod rotovanja je što možeš na uređaj staviti neki custom rom koji ima više mogućnosti.

Meni je prijatelj dao tablet koji je zastario nisu mu radile ni google aplikacije,
nakon rotovanja i ubacivanja custom roma sve je proradilo.
 
Top