NAVAK - Honda Adrenalin dan

NAVAK - Honda Adrenalin dan

Član
Maloprije se vratili a evo kako je bilo :D

v2srki.jpg

15phitl.jpg

2dv920y.jpg

sc6wsl.jpg

2rxjfyw.jpg

n384fs.jpg

95zz1j.jpg

263ejrb.jpg

2m7c9b7.jpg

wu5b2h.jpg

jtaufq.jpg

4lkp4g.jpg

s6rsqv.jpg

30atnbq.jpg

34t1z44.jpg

35mjzac.jpg

312viol.jpg

35bt2sz.jpg




Nastavak slika ...

29ehwmu.jpg

2uiut6h.jpg

25k791y.jpg

2hhpp9i.jpg

34rvi53.jpg

33lz79e.jpg

10gfntg.jpg

1zzi0lg.jpg

2ykbdlg.jpg

k13vad.jpg

33feqom.jpg

2ngzeo9.jpg

x4gojd.jpg

ogdnio.jpg

10pre5l.jpg

hrexkl.jpg

27y99w1.jpg

k88yf.jpg

4pzjat.jpg

qn6610.jpg

2meqy6t.jpg

b9eqgi.jpg



A video ce biti malo posle :)
 
Član
E hvala kolega sto si postavio,sve u svemu odlicno je bilo,vozili se novi Sljivici a bogami i ovaj moj matorac kasnije,sve su svemu dobar provod samo sam malo pohabo svoj sljivik al vrijedilo je :D Vidjen i SasaCRX sa svojim race car-om, uzgred sale kakvo ono okretanje bi ??? :) a civic ti je jos bolji uzivo nego preko slika:cool: Menja sledeci put habamo preludu :D
 
ccc, ne znate zvat :p

Doduse Menja mi je javio za ovo, al na kraju ni na kraj pameti mi nije bilo, jbg, steta, da ste mi javila na 4-5 dana prije sigurno bi i isao pogotovo kad ste obojica isli, nema veze, sljedeci put ;)

Fino haman bilo, mada malo auta kako se cini po slikama.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
ccc, ne znate zvat :p

Doduse Menja mi je javio za ovo, al na kraju ni na kraj pameti mi nije bilo, jbg, steta, da ste mi javila na 4-5 dana prije sigurno bi i isao pogotovo kad ste obojica isli, nema veze, sljedeci put ;)

Fino haman bilo, mada malo auta kako se cini po slikama.

Brate javio sam ti i 6 dana prije a ne 4-5 a sto si ti lijen pa neces sta cu ja :lol::lol::lol:
 
Član
Evo ga i video, iako nisam neki kamerman, niti fotograf vidi se ponesto :) ipak je telefon u pitanju.


View My Video

nece video sa tynipic-a pa eto link koga zanima kliknuce :)
 
Član
I polupase jednu novu hondu i vladica ih prestize sve i bi bas fino a ti neces da ides :icon_smile:
 
Član
Bio je i jedan Golf i Alfa i Laguna ili sta je vec i jos po neko auto druge marke ne znam dal sam slikao ali eto naslo se svega, valjda se ne mora voziti Honda da bi je voljeli :)
 
Član
Pored svih Hondi ta Alfa 159 najljepsi auto na skupu :D

Fino na stazi to da organizuju, kao i Alfisti na Grobniku skoro svake godine. Extra :icon_biggrin:
 
ovaj biejli civic I generacije me podsjeti na policijsku akademiju,neko je vozio plavu :D

fino vas je vidjet da se druzite ;)
 
Član
Ma bilo je super, moja jedina primjeda je to sto mi se cini da je na nasim nekim skupovima ipak vise nekog druzenja i upoznavanja nego sto je bilo ovamo.
Bili smo sa dvojicom Vladicinih prijatelja iz BG i to je to, sa ostalima nismo progovorili 3 slova, a od toga je 2 i po sa hostesama :D
 
Top