Nastradala bandera u Tuzli

Nastradala bandera u Tuzli

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
U Tuzli je jos jednom nastradala bandera, ali kako zasada ovlasteni iz mupa kazu, na i u banderi nije bilo povrjedzenih.

Klizav kolovoz i neprilagođena brizna

Zbog klizavog kolovoza i neprilagođene brizne uslovima i stanju puta pričinjena je materijalna šteta u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u nedjelju oko 1 sat u ulici Obala Zmaja od Bosne kod Pasarele u Tuzli.

saobracajna-nesreca1.jpg


saobracajna-nesreca-1.jpg


Moramo naglasiti da uzrok nesrece uopste nije bila neprilagodjena brzina uslovima na putu i alkohol, i pooosebno pohvaliti komunalac da iako je snjeg poceo da pada tek treci put u ovoj godini cesta je bila savrseno cista i moglo bi se reci skoro suha tako da mozemo iskljuciti klizav kolovoz i neprilagodjenu voznju uslovima na cesti...


Jeeeeej to komunalac :cool: dabogda probapli do Australije

juzna_magistrala1.jpg
 
Legend
cesta se redovno cistila citavu vece, a ovaj il je glup ili alkoholisan pa vozio brze po ovakvoj mecavi, nema sta drugo biti
 
Član
znaci frajer je pokosio banderu koja je nekako uspjela pasti na njeg :cool:

je cesta cista, sto se vidi iz prilozenog, mogu misliti kako je cista kad se necisti, odnosno kad nije cista :lol:
 
Član
Nexus je napisao(la):
cesta se redovno cistila citavu vece, a ovaj il je glup ili alkoholisan pa vozio brze po ovakvoj mecavi, nema sta drugo biti

ma gdje je cista,kako auta prolaze tako se snijeg pomalo topi,prosli put kad je malo ono snijeg napadao,nista nije bilo čišćeno kako treba auta ugazila,led po putu,tako da je ovde bilo do loše očišcenog puta i neprolagodjene brzine,da je bilo suho nebi mu se ovo desilo
 
Član
nastradala je neki dan jos jedna gore kod princeve dzamije al o tom nista nema na netu jbga ...
 
cesta nije toliko losa,a vidi se i da pada snijeg,nemamo grijace u cesti ;)

ja koliko sam vidio,vozaci dzipova po snijegu ispituju max granice svojih ljubimaca :123:
 
Član
I ja sad gledam Toyota Rav4, po mojoj procjeni. E svaka mu cast kad je uspio... Sta bi onda trebali mi sa FWD, da ne pricam o RWD. Al opet ko ce znati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top