nasoj dragoj policiji..

nasoj dragoj policiji..

Legend
ne znam jeste li vi vidjeli, ali meni ovo lici na obnovu voznog parka ovih smetljara koje smo svakako mi obezbjedili placanjem kazni neobiljezenih stacionarnih radara, i raznih prekrsaja koje smo "napravili"..



Uploaded with ImageShack.us

posto su naravno oobnavljali vozni park svaki mjesec dana, jer su kreteni vec prvih mjesec uspjeli skrsiti 4-5 auta, dobijali su kao nagradu i neke jace modele kao sto su civilni 2.0 fsi 4motion, ali me je i ovaj iznenadio..
drotovski 2.0 tdi..


Uploaded with ImageShack.us
 

MTR

Član
znaci dobro su poreza ubrali , nema dalje Cop State smo postali , vise nam u firme ne dolazi inspekcija nego poreska salje SIPU u kontrolu
Ja selim odavde
 
Član
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lopoviiiiiiiiiiiiiiiiiiii :icon_evil::icon_evil:
 
Član
Ne mogu da vjerujem sta rade, kako ih samo nije sramota, pa oni kao da se modiraju...
Nisu mogli uzeti neke petice sa rasprodaje pred zavrsetak proizvodnje ili neke pristojnije modele... nego direktno na sestice....
A penzije i plate je upitno da li ce podjeliti....
 
Član
Sad ce noke-tu drotovi na vrata zbog neovlastenog slikanja :D ,eto i tu par hiljadica od kazne......upotrijebit ce se taj novac sigurno u korisne svrhe,vec se pocinje skupljati za sedmice :icon_smile::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ma neka se obnavljaju ba moramo u evropu, uskoro ce i porscheove uzimati ...
znaci treba jos masine tunnirati,drotovi postali su brzi :D
 
Legend
milanelo je napisao(la):
Treba ih poslati kod Srdjana da ih jos malo nacipuje:D:D
Kad je bal nek se i princeza *ebe....

mislis da nisu cipvane, cuo sam da komel radi za muriju, plug & play i da su sve vec cipovene dok su jos "nove bile"
 
Početnik
pa viko sam ja neki dan u nekoj temi klapio me jedan kod doboja
redovna kontrola i malo sam se isprico sa njima uglavnom jedan
od civilnih golfova 5 al su napucani do zla boga ne znam kolko
rece da ima konja ja htio slikat al nisu dali jbg eto i oni postaju
pomalo brzi :D
 
Top