naslonio se zadnjim branikom na pjesaka, procitajte tekst

naslonio se zadnjim branikom na pjesaka, procitajte tekst

Član
Danas tacno u podne, na benzinskoj pumpi HIFA petrol, dolazim sa golfom IV ulazim u samousluznu praonu ( postoje 2 samo boxa ) .
oprao auto prebrisao sve sredio, treba da krenem,ali htjeo sam da naspem gorivo i da slikam auto za pika, na putu su iscrtane strelice da kad udjem u boks da opet izalzim pravo iz boksa i krug oko benzinske i onda da naspem gorivo, ja sam medjutim u rikverc krenuo jer su odma iz mojih ledja iza auta, pumpe za sipanje goriva, mrsko mi bilo obilazit oko citave benzinske, pogledao na srednji retrovizor brzinski ono, oba prozora su mi otvorena bila, samo sto sam krenuo ,nisam ni kvacilo skroz pustio , brzina je bila neka 3-5 km/h, nisam ni metar krenuo u rikverc kad zuču samo" PAZI !!" ja na kocnicu kad okrenu glavu pjesak iza mene, naslonio sam mu se na trenerku zadnjim lijevim (vozacevim ) coskom , pjesak nije pao, nit je to bio neki udar,nikakve stete ni na autu ni na trenrci njegovoj, hajde ono ja u zurbi nekoj, kazem mu kroz prozor " izvini jarane ja tebe ne vidjo " . i odem naspem gorivo stanem tu opet na benzinsku da slikam auto, kad eto ti njega do mene, i govori mi " kako si tako necovjek dolazis tu vozikas se sminkas kola a mene ko jebe, nisi mi se ni izvinuo" itd itd. ja ga nisam vrijedjao nit sam mu psovao, jos jednom sam mu pruzio ruku i izinuo se .

video kamere su tu ,ali sumnjam da je pokriveno ovo mjesto gdje se to desilo, svjedoci su oni radnici sa benzinske

MENE SAD ZANIMA
moze li on sta smuljat kod policije, policiju nismo zvali, on 100% ima MOJ broj tablica i na autu su Nejmačke col table, u toj raspravi je spominjao nesto i da ce u dom zdravlja ici.
Ako me prijavi u policiju ,kako da se branim ?
i pijel to kakve vode sto on ima moj broj tablica, njemacke su col table ?
 
Član
Pa ako je nije odmah zvao ne znam kad ce. Sutra ili za pet dana???? :icon_rolleyes:
A sto se tice doma zdravlja to ljudi redovito rade. Uvijek postoji to neko naglo okretanje vrata, i dobra para na ovratniku ako me razumijes. LP
 
Član
Ako nije ozljeđen nemože ti policija nista, može sad on bit neki hajvan pa sredit u ambulanti neke lakše ozljede pa na policiju tamo vamo al' i on ce samo sebi vremena uzet sa sumnjam da ce ista sa tim dobit. A ako kamere ne pokrivaju taj dio gdje se to desilo reci da ga nisi udario,nema on nikakvih dokaza, niti je ozljeđen niti ista.
 
Član
nema od toga nista ne brini se dzaba, nit si ga ti udario nit je pao nit zvao policiju odmah. opusti se i uzivaj
 
Član
Nova informacija :
Bio sam na benzinskoj s onim radnicima sto su radili danas, kamere ne pokrivaju ovaj dio ispred auto praone, pitam ja onog jutros sto je bio tu, "prijatelju jesi vidio ti sta mi se jutros desi" , kaze on ja nit sam sta vidio nit cuo :icon_smile:

ma joj znas kad je neki covjek pegla, kud on izgleda ko pravi gey, nesto nabildan ,obuko neku djeciju maicu, ima preko 50 godina, frizura zalizana itd...

pa moze on smuljat neke ozlede, odes u ambulantu das onom 20 km i napisat ce ti na ozljedni list sta god ti diktiras, s time moze otic u policiju prijavit me , ako nadje nekog svjedoka to ce jedino bit, al tesko da ce naci ikog, kamere su samo zabiljezile mene kako slikam auto za pik-a skroz na drugoj strani gdje se plin sipa.

nebi meni bilo ovo krivo da sam ja njega stvarno udario da je on pao, da je dobio najmanju ogrebotinu, ja bi u toj situaciji pozvao hitnu il policiju
 
Član
ako ode u hitnu policija ce automatski bit ukljucena tako da znas. S obzirom da imas svjedoke ne moze ti nista

ja sam tako "udario" maloljetnu djevojku, tacnije ona je sa trotoara pala meni pod auto, i malo sam je udario u nogu, te sam je sam odvezao u hitnu na pregled. Kada smo gore rekli da je udarena autom automatski su oni policiju zvali, jer je to takva procedura. Medjutim posljedica nije bilo, ali policija je morala izaci

pisem ti ovo da se ne prepadnes ukoliko te budu pozvali na razgovor, naravno ako bi te ovaj prijavio normalno. Ljudi su djubrad, budi spreman na sve
 
Član
ArminM je napisao(la):
ako ode u hitnu policija ce automatski bit ukljucena tako da znas. S obzirom da imas svjedoke ne moze ti nista

ja sam tako "udario" maloljetnu djevojku, tacnije ona je sa trotoara pala meni pod auto, i malo sam je udario u nogu, te sam je sam odvezao u hitnu na pregled. Kada smo gore rekli da je udarena autom automatski su oni policiju zvali, jer je to takva procedura. Medjutim posljedica nije bilo, ali policija je morala izaci

pisem ti ovo da se ne prepadnes ukoliko te budu pozvali na razgovor, naravno ako bi te ovaj prijavio normalno. Ljudi su djubrad, budi spreman na sve

stvar je u tom sto nemam ni ja a ni on svjedoka, osim ako on nebi potplatio nekog momka sa benzinske, ja saam dole bio na benzisnkoj kaze mi momak koji je bio tu kad se to desilo: " ja nista ni vidio ni cuo nisam " tako da bi njegov jedini dokaz bio taj smuljani ozljedni list :icon_smile:

ja nisam mogao da vjerujem da ovakvih ljudi ima, svasta sam slusao i dozivljavao, al kad mi ovaj rece " ja ću sad ići u hitnu ti si mene u debelo meso udario " .
( jedva sam se suzdržo da ga ja ne posaljem u hitnu )
 
Član
Ko si ti, ja te prvi put u životu vidim, o čemu prićaš uopšte - ako dođe do nečega, a neće doći :cool: Meni se lik pred punom tramvajskom stanicom bacio pod auto i kaže hajde da se dogovorimo :lol:
 
ma nigdje veze buraz ne moze ti nista , to isto kao da ja sad vidim necije tablice beze i odem u muriju i kazem et on me udario hocu da ga tuzim. Nema osnove nikakve tako da se nemoj sekirati , ja sam sa kedijem od firme izvrno lika rikvercom sa nogu pa mi nista nije doslo :D
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
Nova informacija :
Bio sam na benzinskoj s onim radnicima sto su radili danas, kamere ne pokrivaju ovaj dio ispred auto praone, pitam ja onog jutros sto je bio tu, "prijatelju jesi vidio ti sta mi se jutros desi" , kaze on ja nit sam sta vidio nit cuo :icon_smile:

ma joj znas kad je neki covjek pegla, kud on izgleda ko pravi gey, nesto nabildan ,obuko neku djeciju maicu, ima preko 50 godina, frizura zalizana itd...

pa moze on smuljat neke ozlede, odes u ambulantu das onom 20 km i napisat ce ti na ozljedni list sta god ti diktiras, s time moze otic u policiju prijavit me , ako nadje nekog svjedoka to ce jedino bit, al tesko da ce naci ikog, kamere su samo zabiljezile mene kako slikam auto za pik-a skroz na drugoj strani gdje se plin sipa.

nebi meni bilo ovo krivo da sam ja njega stvarno udario da je on pao, da je dobio najmanju ogrebotinu, ja bi u toj situaciji pozvao hitnu il policiju

dobro si ti prosao,dok je guza citava :lol:
 
Član
ma ne brini nista ;) da je to tako lahko, svi bi isli u dom zdravlja, zapisali necije tablice i trazili odstetu. ;) ako te bude i prijavio, svakako ce taj sa benzinske reci da nista nije vidio ;)
 
Član
ma moze lock , prodato je i auto i te col table sto je on zapisao, a col table se vode na nekom tamu trecem covjeku
 
Top