naslon za ruku pasat 2003 god.

naslon za ruku pasat 2003 god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Negdje sam procitao ali ne mogu da nadjem, treba mi prednji naslon za ruku (tako nekako se zove) za pasata 2003 godina. Bio u Sarajevu u nedjelju i uzmem neki univerzalni ali ne pase, usko. Ujedno bih trebao promijeniti i onu kozu (ili skaj) na mjenjacu pa kad mjenjam da promijenim oboje. Ima li gdje i koliko money ?
 
mislim da je Mirza iz Ze imao jednog passata u dijelovima i imao je atj naslon :icon_question:
nadji njegov profil na forumu i posalji mu poruku...
 
Član
pa jarane pretrazi par otpada najbollje je....ja mislim da je nasljonac isti i za golfa 4 i passata 5 i boru....to ti je moj savjet pa ako nebude onda ovde trazi...
 
Član
Sto se tice koze oko mjenjaca ASA auto = 100 KM

Sto se tice naslonjaca trazi po otpadima ako naletis naletis...ili vrni se po auto kucama, posto oni dosta opreme ubacuju/izbacuju mozda nesto uspijes dogovorit :)
 
Član
Otpade sam po Mostaru pregledao ali nema, u VW servisu pitao i katastrofa, kaže jaro ima cijena 1000KM :icon_eek:, a ona koža sa ručicom (mislim) 300KM a skaj 80Km. To mi se baš i ne uzima, zato i pitam ovako ako neko ima, samo naslon ne treba mi komplet.
 
Član
Ivo65 je napisao(la):
Otpade sam po Mostaru pregledao ali nema, u VW servisu pitao i katastrofa, kaže jaro ima cijena 1000KM :icon_eek:, a ona koža sa ručicom (mislim) 300KM a skaj 80Km. To mi se baš i ne uzima, zato i pitam ovako ako neko ima, samo naslon ne treba mi komplet.

Otpad jedino za naslon , a koza te dodje 15-20km da uradish kod nekog sto se bavi tapaciranjem ili presvlacenjem sjedista ja ti mogu preporuciti momka iz Visokog ako ti nije daleko ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top