NASE slicice autica sa ceste

NASE slicice autica sa ceste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
evo par slikica iz Jajca,frajer voze doduse na stranim tablama,al je ovdje
35mfy9v.jpg

kcjq5d.jpg

nq8von.jpg

kboqwh.jpg

vidio sam ga u sarajevo jooo :icon_eek:
 
Član
srdjo je napisao(la):
ev da i ja malo obnovim ovu temu...bila su vec auta al evo ih sad zajedno na jednoj slici...

...RS4 vs R32...
...

i jedna slika R32 sa novim felgama...sad je tek premocan!!!


slike su slikane mobom pa i nisu bas nekog kvaliteta al se vidi glavno!!!:lol::lol::lol:


Srdjo jesi iz Modriče ti???
 
Član
0g1 je napisao(la):
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
evo par slikica iz Jajca,frajer voze doduse na stranim tablama,al je ovdje
35mfy9v.jpg

kcjq5d.jpg

nq8von.jpg

kboqwh.jpg

vidio sam ga u sarajevo jooo :icon_eek:

R8 se ne cuje ocam prodje pored mene (vidio ga u Sarajevu) ja se okreno samo vidis ono ogromno spusteno crveno dupe.... cura gleda u mene pita jesil dobro meni bala visi na ustima.... nit ja koga fermam vidim cujem nista AKO NE BUDEM IMAO OVAKOVOG NA OVOM SVIJETU IMACU NA ONOM.....
 
Član
Bojan je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
ev da i ja malo obnovim ovu temu...bila su vec auta al evo ih sad zajedno na jednoj slici...

...RS4 vs R32...
...

i jedna slika R32 sa novim felgama...sad je tek premocan!!!


slike su slikane mobom pa i nisu bas nekog kvaliteta al se vidi glavno!!!:lol::lol::lol:


Srdjo jesi iz Modriče ti???

da, iz Modrice sam!!!
;););)
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Ovaj Mondeo bijeli je top auto... Pa nek neko Passata il sta ja znam vec prije ovoga :icon_rolleyes:

Imas Passata CC, koji je ekstra atraktivan :icon_biggrin:

Mondeo je fin, al na onom sto sam ja vozio, bilo je par gluposti koje mi se bas nisu svidjale. Ovaj bijeli je testni model ja mislim, mozda ga i provozam...

Ima taj jedan Passat u Tuzli, on mi se svidja, moja greska sto nisam napomenuo da mislim na obicnog Passata :icon_smile:
 
Član
srdjo je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
ev da i ja malo obnovim ovu temu...bila su vec auta al evo ih sad zajedno na jednoj slici...

...RS4 vs R32...
...

i jedna slika R32 sa novim felgama...sad je tek premocan!!!


slike su slikane mobom pa i nisu bas nekog kvaliteta al se vidi glavno!!!:lol::lol::lol:


Srdjo jesi iz Modriče ti???

da, iz Modrice sam!!!
;););)

a vidim darijev vozni park...

pozdrav

p.s. daj uslikaj ovog golfa sa novim felgama malo bolje da pokažem bivšem vlasniku
 
Član
Bojan je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
Bojan je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
ev da i ja malo obnovim ovu temu...bila su vec auta al evo ih sad zajedno na jednoj slici...

...RS4 vs R32...
...

i jedna slika R32 sa novim felgama...sad je tek premocan!!!


slike su slikane mobom pa i nisu bas nekog kvaliteta al se vidi glavno!!!:lol::lol::lol:


Srdjo jesi iz Modriče ti???

da, iz Modrice sam!!!
;););)

a vidim darijev vozni park...

pozdrav

p.s. daj uslikaj ovog golfa sa novim felgama malo bolje da pokažem bivšem vlasniku

hehe...uslikacu ga cim mognem...jel se ovaj golf prodavao ovde na forumu neko vrijeme???
...nikad ga ne sretnem danju da ga slikam a po noci slike budu ruzne pa mi se ne slika...a nemam nekog dobrog aparata!!!
 
Super Moderator
a imamo brate dobrih auta :cool:
al mogo je onog R8 oprat bar da ga ljudi fino slikaju :lol:
imam i ja jedan R8 al ga u hrvatskoj sliko postavicu kad doletim kuci :D
 
Član
nazalost bez slike :icon_sad:
sinoc na granici slav/bos. brod: crveni vw scirrocco WOB registracija, na putu prema bosni.. sigurna sam da ce ovdje uskoro slike netko postaviti :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top