Naša debilna država..

Naša debilna država..

Član
u Tuzli svaki dan u 15:30 padne sistem.
ne znam je li slucajnost ili zato sto im je radno vrijeme do 16, pa skratili sebi :icon_confused:
 
Član
Bio sam juce s Selmirom i Ervinom u Sanskom Mostu , bili na kafi , momka mi je pravo zao hehehe , covjek se obradovao i sve i na kraju nist od tabli , i evo ni danas nisu uspjeli nist izganjati stvarno katastrofa :(

A to su oni kod tebe bili heheh ,znaci ti si taj s BMW-om ... hahahah kazu da si ih ugostio pravooo , i da ti stari voli BMW :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Ovo me nista ne cudi, cinjenica je da su skroz nesposobni ljudi na celu, i ono sto bi informaticari uradili i poboljsali, ovi im nece odobiti budjet, a i sta rade ljudi na tim kompjuterima pitanje je, tako da me ne cudi kada padne sistem. Tako nam je kako nam je, ako neko moze vani, ne razmisljati vec otici, a vratiti se moze uvijek ;)
 
Uletis s ovim i sistem odma proradi:lol::lol::lol:
20090612134843!Desert-eagle-01.jpg
 
Član
Ma unjih bilo koji error da izbaci u njih je pao sistem :lol: ne pismeno i nema pojma od posla koji radi, radi sablonski sto mu je pokazano i kako mu je nacrtano da klikne i on tako radi :cool: pa vala koji oni sistem koriste kad toliko pada da im ja napravim i instaliram da im vise ne pada sistem :lol: ljudi uzeli fursati i cim mu se neda raditi on samo kaze pao sistem ili nemamo konekcije sa cipsom :D
 
Isto u bh play kladionici, izvucemo ja i drug na jedvite muke stoju i po na bingu i pane sistem nema ga 3 sata :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
badboy je napisao(la):
Bio sam juce s Selmirom i Ervinom u Sanskom Mostu , bili na kafi , momka mi je pravo zao hehehe , covjek se obradovao i sve i na kraju nist od tabli , i evo ni danas nisu uspjeli nist izganjati stvarno katastrofa :(

A to su oni kod tebe bili heheh ,znaci ti si taj s BMW-om ... hahahah kazu da si ih ugostio pravooo , i da ti stari voli BMW :icon_biggrin::icon_biggrin:

hehe, taj sam...

situacija je dalje tekla ovako...

u 14 sati mene zovu, kazu proradio sistem...
ja dole, zovem selvira, kaze oni u donjem vakufu...
hocete li se vracati, dobio table, kaze hocemo...
i oni nazad, ja naprijed i nadjemo se u mrkonjicu, trebali se naci u jajcu, medjutim na putu 800000 šlepera i kolona...
uglavnom sve je proslo ok...
i meni zao momka, ali sta ces kad nam administracija nije ni za nule...
kad sam otisao u mup, nisu se ni izvinuli...
i jos jedna stvar, imaju zensku koja radi u mup-u, i njen je posao da kad neki dokument izvadis, da ona udari pecat :lol:

stvarno se selim iz drzave, bez zezancije...

izvinjavam se u ime kljuca i glupe retardirane administracije (ima ovdje i dobrih ljudi) ;) sto je sve ispalo kako je ispalo...
nadam se da ce bosna postati jednom pravna drzava pa kad se desi ovakva stvar, da ih tuzimo zbog materijalne i dusevne boli, pa neka onda gledaju gdje se nebo plavi...
 
Član
Meni je gore kad kaze FT1P


Salterka: FT1P
Ja: Molim
Salterka: Fali ti jedan papir
Ja: Koji ?
Salterka : Bilo koji, mozes da biras :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ozqa_kkQkPA[/video]
 
Član
Ev i ja da se javim, stvarno da nije bilo salchina i ervina_86, ne znam sta bih uradio, stave te ljudi u situaciju bez izlaza. Najsmjesnije reko sta cu ja sad da spavam ovdje pred ispred stanice, kaze kreten pa et ako hoces mozes i sator razapeti. Al hajde sta je bilo bilo je, bezveze troskova oko svega najvise, al ne zalim konacno je kod mene i sam zvuk 16 ke mi je uljepsao citav put tako da ja ne zalim sto sam se zajebavao 2 dana. Drug hvala ti na svemu, zao mi je sto smo ovo vrijeme proveli u nerviranju oko kretena al sta je tu je. Maksuz dolazim opet u kljuc da raspalimo rostilj. ;)
 
Član
Selmir1 je napisao(la):
Ev i ja da se javim, stvarno da nije bilo salchina i ervina_86, ne znam sta bih uradio, stave te ljudi u situaciju bez izlaza. Najsmjesnije reko sta cu ja sad da spavam ovdje pred ispred stanice, kaze kreten pa et ako hoces mozes i sator razapeti. Al hajde sta je bilo bilo je, bezveze troskova oko svega najvise, al ne zalim konacno je kod mene i sam zvuk 16 ke mi je uljepsao citav put tako da ja ne zalim sto sam se zajebavao 2 dana. Drug hvala ti na svemu, zao mi je sto smo ovo vrijeme proveli u nerviranju oko kretena al sta je tu je. Maksuz dolazim opet u kljuc da raspalimo rostilj. ;)

heh, taj kreten sto je najzalosnije je pošten čevjek, sve po zakonu, ne smije se ni lijevo ni desno, medjutim ispao je šupak svjetski danas i jučer...
specifična situacija, ljudi dosli 250 km od kljuca i on debil neda ni potvrde bilo kakve, uz tablice naravno...
lako je unijeti tablice u sistem kad poprave debili...
pretpostavljam da vas nije ni zaustavljala policija, ne rece mi ervin nista...

a sto se tice rostilja, obavezno sa ervinom na ljeto, prije ramazana, pozvati i bed boya pa malo da sjednemo...
da vidis kako je ovdje kad dodje dijaspora :cool:
 
Član
ne znam kako ce im pasti sistem jos uvijek pisaće masine koriste:icon_mad::icon_mad::icon_mad:


ja sam se posvadjao sa nacelnikom nase opstine, jer mi je debil rekao da u nasoj opstini ne treba informaticara pripravnika, a u njegovoj jebenoj kancelariji pisaca masina, jer seljak nije sposoban za rad na racunaru:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Gdje rostilj tu je i "badboy" :icon_biggrin::icon_biggrin:


Vidio selmir da nisam badboy bogami :D



Nek se i to rijesilo hvala Bogu
 
Član
Ovaj video od crozy-ja je genijalan, točno opisuje stanje u našoj Državi..

@Leta, kažeš ti da nemože bolje, može samo gore... varaš se, činjenica da nas idioti ne zavađaju nacionalnim glupostima i da nam smetaju ista sranja koja nam sew događaju je pomak naprijed.... samo nam fali jedan i to najvažniji klik, a to je masovni izlazak na ulice!!!
 
Član
Samo sto ljudi nece da idu na ulice jer koga kod "drzava" ako te uzme na PIK ili joj stanes na zulj, vjeruj taj ce ostati i bez gaca i sve ce mu na neki nacin oduzeti i dati otkaz i sve, jer kod nas je takva drzava da mogu raditi sve i sta hoce :icon_twisted: ja gledam ljudi dosli s vana i kupili cestu jer je sigurno nekom zafalilo para u drzavnim institucijama i uspio je prodati drzavnu cestu od nekih 50m, drzavnu cestu kupili i nema je vise :lol: sad se gradi na njoj :lol: Tako da "drzavi" tacnije ljudima na vlasti ako neko smeta i ne radi u korist oni ce njega zgaziti samo tako i kao da nikad nije postojao :D
 
Top