Nas dragi i najdrazi... ZMAJ OD SIPOVA

Nas dragi i najdrazi... ZMAJ OD SIPOVA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bio sam ljetos na koridi na Manjaci, zaboravih reci, jedva smo docekali Zmaja, kad on diskvalifikovan!!!
DISKVALIFIKOVAN ZBOG KALEMLJENJA I SILJENJA ROGOVA!!!:lol:
 
Legend
a covjek je lud do bola,bi volio jednom da odem na tu koridu i vidim ga kad ovako budali hahah hahahahhaahhah
 
Član
enesss je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Meni je bilo prvi put i vise ne propustam nikad!!!;)

mogu mislit,kazu svi da je to dozivljaj do bola .... a i smijeh :cool:

Jednostavno, neopisivo rijecima. Zmaj je drzao govor pola sata zato sto je diskvalifikovan! Vise je bilo borbe ljudi izmedju sebe, nego bikova, pa je policija imala posla non-stop! Svaki bik koji je izgubio zavrsio je u publici na istom mjestu i svaki put je poslije toga jos vise blesavih ljudi doslo na to mjesto,... Sprdnje, zaj*ancije, smjeha, pive,... Nikad dosta! Nemoj propustiti nikako, a ako ti se ne svidi, ja ti placam gorivo i castim 100KM!:D
 
Legend
hahaha vjerujem ti druze,eto sezone naci cu nekog ko to obilazi da odem posteno da se issmijem:cool:
 
Član
Ma bili smo Veko,Kile,Andrej i ja na koridi na stupu u Sarajevu kad je bila...pa to je luda kuca ...ludilo cisto...vozili se na ringispilu i htjeli da bijemo dvojicu jer nam uvijek medu skinu i dobiju dzaba voznju :))) Ma bilo je sokova milion :)))

Imaju slike kod Veke na profilu na Facebook-u pa koga ima u prijateljima nek pogleda. ;);););)
 
Legend
hahahhah kaze gigant voli crnke, seljanke , da su im cupavije noge
HAHAHHAHA

silikoni FUJ :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top