Nary vs .nOKe

Nary vs .nOKe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sorry ako sad ja nesto serem ili pametujem al mogu li znati ime .nOke-tovog rada....
 
Član
i samo jos jedno.....nOKe je definitivno pobjedio..........
svaka cast!!!!!!!!
i na sljedecem vt batle-u ce biti bolje samo ako nebude fiat:p
 
Legend
Ni ja ne razumijem ime rada :/
stavio sam svoj signature na rad, zar to nije dovoljno :S

ccc

cuj ime rada, to jos nikad nisam cuo..

cestitam protivniku.
 
Član
heh ma nema veze ba nije stvar u imenu i nemora da se stavlja sto se mene tice al me bash zanimalo kako si nazvao svoj rad....
josh jednom cestitam na pobjedi;)
 
bitno je! ime upotpunjuje auto. npr. ne mogu zamislita da je neko dao ime auto bijela ovca a ono skroz crno.. ime izrazava dio izgleda auta. bitno je. ali eto ako smatrate da preseravam sa imenom onda nemojte stavljati.
 
Legend
stvar je samo navike, dok sam se ja ovim "profesionalnije bavio" znao sam svaki dan rad stavljati, tako da nisam nikad davao imenta radovima, sto je malo cudno i novo mi je zbog toga takva reakcija, ali et od sada i ja cu davati imena ;)
 
Član
Ma meni je to ime dobra stvar,samo mi mrsko razmisljat i traziti ime koje odgovara vozilu,ali eto ako mora,nesto cu napraviti kod sljedeceg rada!
 
Legend
ma dobro vecina nas ima neki fazon tuniranja, kojeg se drze, kod mene svako auto ide na taj neki streetstyle, nekad german style ali to je to.. eh sada izmisljati toplu vodu nema smisla, al et ak bude inspiracije, bit ce i imena :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top