Narode ima li u Bosni da iko prodaje dijelove za styling

Narode ima li u Bosni da iko prodaje dijelove za styling

Ja inace malo sredjujem svog BMW-a laganice ali koji god dio mi treba ili moram ici u Zemun SHIVA_AUTOMOTIVE ili u Cakovec u Hrvatskoj sta vi mislite hoce li iko kod nas pocet prodavat kake dijelove?

Z
 
Član
pa prodaju se i kod nas odavno... zavisi sta ti treba, obrati se TAXI-BAR i narucis ljudi ti posalju dio ili clanu Muha s foruma;)
 
Član
Imas drug za BMW i Muha s foruma (Car audio) iz Sarajeva ti vozi isto E39 javi se njemu on ti moze sve nabavit, narucis, platis i covjek ti nabavi kvalitetan dio;) ili TAXI-BAR Gradiska mislim da i kod njih mozes sve narucit...
P.S. Moj savjet ne pretjeruj sa dijelovima nije BMW za djidja samo M/// dijelove i nemozes fulit;)
 
a mozes i kod mene narucit...novo polovno...za polovno malo sacekas da naletim...novo moze uvijek...pisi PM sta ti treba...
 
Pa zainteresovan sam za kakav mocan zadnji branik......trenutno.
Pa onda kasnije opet nesto drug vec znate kako to vec ide jedno po jedno skup sport hehe.
 
Nisu bijeli nego kristalno cisti kako ih zovu pa sam ih ja malo zatamnio sto kazu dimed. Ima na gepeku FK-ov sportski spojler. Inace sam iz Lukavaca drug.

Mozda si me vidio kad sam nekad iso na koridor :icon_smile:
 
Ma drug moj ima dosta tih nekakih kromiranih djelica pa sam namjerno to ostavio tako, nisam farbo,
drugacije je kad ga vidis uzivo

Svaki komentar i prijedlog je dobro doso

 
Član
zlajajozic je napisao(la):
Nisu bijeli nego kristalno cisti kako ih zovu pa sam ih ja malo zatamnio sto kazu dimed. Ima na gepeku FK-ov sportski spojler. Inace sam iz Lukavaca drug.

Mozda si me vidio kad sam nekad iso na koridor :icon_smile:

Ja sam gledao tvog BMW :cool:
Sila;)
Samo nastavi :icon_smile:
 
Top