naranča g60-nove slike golfa....17.05.2009

naranča g60-nove slike golfa....17.05.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

Jao nemoj srat Dado da imaju ove smoorice????? Joj kupio bi golfa keca radi ovog zelenog iz Skandinavije, i plavi i onaj ratstyle su mu dobri ne znas koji je bolji :S

P.S. Na ovim slikama su felge 15", cisto da se zna, kec na ovakvim 13" bi izgledao nehumano :icon_twisted::cool:
 
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

samo nudim momke felge koje imaju neznam šta si htio reć da serem ili te nisam skužio uglavnom felge imaju indetične kao na zelenom kecu tko voli nek izvoli cjena 800 km sa gumamam novim polirani falc a komad ove jedne nov je 300 km kod leke provjereno pozz ;)
 
Legend
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

dadao_style je napisao(la):
samo nudim momke felge koje imaju neznam šta si htio reć da serem ili te nisam skužio uglavnom felge imaju indetične kao na zelenom kecu tko voli nek izvoli cjena 800 km sa gumamam novim polirani falc a komad ove jedne nov je 300 km kod leke provjereno pozz ;)

nije mislio nista negativno pod ovim "nemoj srati" :) hehehe

ove felge su fakat predobre, ako ti mogu naleci zbog klijesta,uzimaj, jest da nebi mogao krenuti sa njima :D
 
Član
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

koje su gume na tin 13"
sorry na OT
 
Član
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

dadao_style je napisao(la):
samo nudim momke felge koje imaju neznam šta si htio reć da serem ili te nisam skužio uglavnom felge imaju indetične kao na zelenom kecu tko voli nek izvoli cjena 800 km sa gumamam novim polirani falc a komad ove jedne nov je 300 km kod leke provjereno pozz ;)

Ma u pozitivnom smislu naravno! Fakat, koje su gume na njima? Sad si me zaintrigirao :D
 
Član
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

Extra kec drug, a i fele mu ne stoje lose, da ja radim za sebe ja bi poslusao noketa u izboru fela ili nivu sto veli bbs...
 
Legend
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

trizex je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
samo nudim momke felge koje imaju neznam šta si htio reć da serem ili te nisam skužio uglavnom felge imaju indetične kao na zelenom kecu tko voli nek izvoli cjena 800 km sa gumamam novim polirani falc a komad ove jedne nov je 300 km kod leke provjereno pozz ;)

Ma u pozitivnom smislu naravno! Fakat, koje su gume na njima? Sad si me zaintrigirao :D

mislim da je dado rekao da su 195 40 ili 45 tako nesto :)

ErRoR je napisao(la):
Extra kec drug, a i fele mu ne stoje lose, da ja radim za sebe ja bi poslusao noketa u izboru fela ili nivu sto veli bbs...

bbs u bih nece naci, i ako nadje to je RIJETKOST.. znam jer ja sam trazio, i nema.. (ovakve sa slike) a o inox rubovima, moze samo da sanja .. jedino preko ebaya iz njemacke, oko 80€ je jedan (2.5"), pa nek skonta ako mu se isplati..
 
Član
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

inox rubovi koje je meni prijatelj uzima bili su 550e
 
Član
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

dadao_style je napisao(la):
jesi zainteresiran za 7x13 prednje a zadnje 8x13 sve 4 gume nove voženo nešto malo i auto razbijeno cjena 800 km sa gumama felge su u mostaru falc je tvornički poliran itd ako te zanima javi se na PM



[/align]

felge su premocne hvala na ponudi al jedva krecem s ovim 15 gore a i karter mi je jeko blizu zemlje a nije jako spustan auto....al kazem jos jednom hvala na ponudi felge se preeejebene ubile se za keca..pozz
 
Član
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

Extra ti je Golfic;):icon_smile:
 
Član
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

gemo g60 je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
jesi zainteresiran za 7x13 prednje a zadnje 8x13 sve 4 gume nove voženo nešto malo i auto razbijeno cjena 800 km sa gumama felge su u mostaru falc je tvornički poliran itd ako te zanima javi se na PM



[/align]

felge su premocne hvala na ponudi al jedva krecem s ovim 15 gore a i karter mi je jeko blizu zemlje a nije jako spustan auto....al kazem jos jednom hvala na ponudi felge se preeejebene ubile se za keca..pozz
su felge iste kao na slici sta nudis?:icon_question:
 
Član
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

nema dalje svaka cast drug...;)
 
Član
RE: naranča g60-nove slike...radilo se malo..probavale felge11.01.2009

evo da ne kazete da ne radim nista malo novih slikica...nabavio se branik koji je inace kromiran ja sam ga prefarbao u crno jer mi ne stoji krom na autu jer mi je sve kombinacija crno narancasto....bar pokusavam da sve tako bude....i stavljeni su prozirni zmigavci mali spojlercic i h pojas sam montirao...eto toliko...da cujem vase misljenje o braniku i opcenito o autu?pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top