Napukla sajba - Prelazak preko granice?

Napukla sajba - Prelazak preko granice?

Poz narode , ako me dobro sjecanje sluzi granica se ne moze preci ako je sajba puknuta pa me zanima jel se to odnosi kad bas ono napukne ili bilo koje ostecenje. Danas mi na Puntu udari kamencic i ono napravi malu kao rupicu nista veliku cenat sa cenat pa me zanima da li spada i to u takva ostecenja?
 
BHT Ovisnik
Ma nece ti nista, prelazio sam vise puta s vecim ostecenjem, i po 10-20cm krivulja. Bitno je samo da nije mnogo da je upecatljivo bas,a tako te sitnice ti nece nista. Meni je isto tako na volvu dok sam bio van granice BiH napukla sajba,normalno presao nazad i jos bar 30x ponovo
 
Član
moj volvo je prije 2 godine stigao iz ceske sa napuknutom sajbom u dnu ispod brisaca. i danas je ista sajba na njemu, bio sam u hr, cg, srbiji sa njim, niko nije nista rekao.
 
BHT Ovisnik
Ma nista to, u mene su takve 2 tocke. Otisao u radnju koja se bavi samo staklima,na takve 2 tocke mi udarili neku inekciju i neke pizdarije,nezz ni ja sta i dan danas drzi te sam vise puta mjesecno prelazio granice bez problema.
 
Član
Te inekcije sprecavaju sirenje pukotina dalje od tacke udarca kamencica. Taj udarac se vidi i dalje, ali je sajba zasticena od sirenja pod utiskom toplo-hladno vremenskih uslova.
 
Član
Ja granicu prelazim najmanje jednom sedmično, a na sajbi imam pukotinu baš sa moje strane jedno 30-40cm već godinu dana i niko mi nikada nije spomenuo, kamoli šta drugo...
 
Top