Napucani BMW :( ...

Napucani BMW :( ...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[attachment=8071]

evo ga izgorio , neznaju uzrok za sad ali vjerovatno lose instalacije ... steta... znam koliko ja volim svoje auto suosjecam se sa vlasnikom,,:icon_cry:
 
Član
evo clanak;

BMW U PLAMENU

U petak oko 22,30 sati, u neposrednoj blizini poslovnog objekta Bezistan u Živinicama, iznenada je izbio požar na putničkom motornom vozilu BMW, koji je bio parkiran do ograde Mješovite srednje škole.

Mnogi prolaznici su se iznenadili, a poneki i preplašili kada su vidjeli veliku plamenu buktinju.Oni hrabriji su pokušali ugasiti požar, ali rezultata nije bilo.

«Slučajno sam se zatekao kraj zapaljenog vozila i zaista je bilo stravično_Onako noć pa kada vidite da gore kola , a ne možete ništa učiniti, osjećate se bespomoćno.Petak veče je dan kada mnogi mladi građani izađu u šetnju u obližnje kafiće, a oni koji su se tu zatekli imali su šta vidjeti.Ipak, oni koji su pomogli da se lokalizuje požar spriječili su širenje vatre na okolne objekte, kiosci su posebno bili u opasnosti», kaže jedan očevidac ovog događaja.

Kako nezvanično saznajemo u trenutku izbijanja požara u kolima se nije niko nalazio, tako da nije bilo tragičnih posljednica po ljudske živote.Uz to, još nismo saznali čiji je zapaljeni BMW, koji se i danas nalazio na mjestu gdje se zapalio!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top