Napomena parking kod Vijenice!!!

Napomena parking kod Vijenice!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo vako da skrenem paznju nekima koji parkiraju na parking kod vijenice...prolazim sa autom i stao na semafor i gledam kad onaj radnik sto naplacuje parking gleda u parkirano auto sta ima i odjednom navali da cupa steku ko blesav.vise ni na parking na kojem naplacuju nemoze se ostavit auto a da dodjes da ti nefali sta i kazu cuvaju auta kako da ne ccc...:icon_sad:
 
Član
ja upravo tu redovno parkiram, znam dvojicu likova koji tamo rade, jako su ljubazni i regularni, cak imam mesto ispod bandere gde se najbolje vidi... stvarno si me uznemirio postom, doduse, malo si nejasan... opisi situaciju detaljnije.
 
Član
to je onaj parking sto pocinje od apoteke pa sve gore do semafora kod vijecnice...



i ja sam se sjebo kad sam to vidio...gledam ga a on navalio cupa li cupa i neobazire paznju sto je to na glavnoj ulici.ja sam otisao a on je ostao da cupa ko veliki.
 
Član
koje auto posto i oni ostavljaju auta Znam sve i jednog lika koji tu radi Sve i jedan regularni Drugo na tom potezu koji si naveo naplata se vrsi preko automata oni samo pregledaju racune Trece zar mislis da ce rizikovati drzavni posao zbog neke "stvari" u autu Stvarno ova prica nema mjesta
 
Član
drug ja sam ti rekao sta sam vidio i sta on radi...ja tu neparkiram auto niti znam kako ide tu naplata.a ja sam vidio sta on radi a ko hoce da vjeruje nek vjeruje...
 
burazeru i mene malocas da je ko vidio rekao bi da obijam svoje auto koliko sam cupao da otvorim, poslije one jebene kise naglo zahladilo, snijeg ovo ono a u autu toplo bilo, sve mi zaledilo, jedva sam usao, na kraju kada sam uusao nisam mogao zatvoriti vrata,,,,

tako da ako momci tu ostavljaju svoja auta moguce da su pokusavali svoje otvoriti ili neko nije mogao otvoriti pa zamolio ga da otovori ako moze i javi......
 
Legend
ne znam za lika, ali mogu reci da se tu auta stalno obijaju, nisam jednom vidio razbijeno staklo pored ceste bas na tom parkingu..

kako god, mogu oni biti regularni ili ne, ali su sigurno u talu sa lopovima.. sve se prati
 
Član
nista ja sam samo rekao sta sam vidio i sta radi on.a taj dan nije bilo hladno tako da mu nije mogla nikako zaledit brava.ja ga fino gledam on se zalijepio za staklo i gleda unutra sta ima i i onda uhvati za steku i navali.kao sto Noke kaze svako zna kakav je tu parking uvijek ima stakla od razbijenih prozora.opet ja sam samo htio da ukazem na to sta sam vidio i sta se desava....;)
 
Član
GaRGa je napisao(la):
Tu radi ekipica sa Bistrika al uglavnom auta na stanim tablama odradjuju...

potpis, znaju i nasa ali ako vide u autu nesto (torbu, cd dobar, i sl...)
tu zivim pa znam :icon_smile:
 
Član
dado307 je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Tu radi ekipica sa Bistrika al uglavnom auta na stanim tablama odradjuju...

potpis, znaju i nasa ali ako vide u autu nesto (torbu, cd dobar, i sl...)
tu zivim pa znam :icon_smile:

momci s bistrika odradjuju samo strane aute , nece oni udarit na čaršiju nema šanse ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top