NAPOKON! Focus RS vs. Scirocco R !!

NAPOKON! Focus RS vs. Scirocco R !!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Aditas je napisao(la):
corrado je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
honda je takodje pokazala da se moze dosta sa prednjim pogonom, tako da ;);)

ne pratim tolko hondu, koja verzija civica serijski ima toliko snage?

Honda Civic RR 240KS

evo upravo ova sa avatara vladice85



eksluziva za japan? (aka who cares) .. eventualno nekakva usporedba sa sciroccom sa fordom po performansama ni izdaleka
 
Član
corrado je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
corrado je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
honda je takodje pokazala da se moze dosta sa prednjim pogonom, tako da ;);)

ne pratim tolko hondu, koja verzija civica serijski ima toliko snage?

Honda Civic RR 240KS

evo upravo ova sa avatara vladice85



eksluziva za japan? (aka who cares) .. eventualno nekakva usporedba sa sciroccom sa fordom po performansama ni izdaleka



obican type r ima 235ks( obican u smislu "ima ga kod nas za kupiti" ), znaci nema performanse ove dvojke, ali ova dvojica imaju turbo punjace, dok ih honda nema, zato i nije neka usporedba :icon_rolleyes:
 
Super Moderator
Brate onaj scirocco 2.0 TSI ide ko poplava
znam da hoce u 3 slajdrat sad mogu mislit kako tek ovaj ide :D jedino mi se ne svidja sto je premal ja ne volim mala auta
a za forda ne znam...moj ford ima sam oisti volan ko ovaj i nista vise :lol:
 
Član
Iskreno iznenadjem sam ishodom testa (iako se osjecam trunkicu ponosno) u svakom slucaju oba auta su odlicna!
 
Član
Budale mogu biti pa porediti scirocca i focusa, tu nema poredenja, to se zna, SCIROCCO JE ZA 15, zivot za VW
 
Član
RS je bolji vozački auto i puno ljepši od VW-a,pogotovo u zelenoj boji...VW puno bolje unutra izgleda od RS-a...
 
Član
ma poserem se ja na te neke komentare... aka who cares i slicno... stavi turbo na type r-a i vidi sta ces dobiti...

evo pa da bude u istom dzepu... 621KS type r turbo... http://www.youtube.com/watch?v=_Zjd1vXCqeI

a sto se tice doticnih.. danas sam vidio RS-a u zenici, i sj*o se kako dobro izgleda i ide...
 
uvijek iste prepirke:lol::lol::lol::lol::lol:
za japance ne bi da pricam, nemam iskustva s njima
a sto se tice VW-a i Forda, prije bi VW jer sam na njega naucio a Forda ne bi dzabe.u prijatelja Focus 2xxx god nezz tacno triput je radio limariju(svaki put drugi majstor) i opet truhne ko kadett i ne vjerujem da majstori ne valjaju.pozzzzzzzzzzzzzzzzzz
PS Mogu se ljubitelji Forda ljutit kolko hoce al da je Ford bolji od VW pokazalo bi se na trzistu
 
Član
Aditas je napisao(la):
ma poserem se ja na te neke komentare... aka who cares i slicno... stavi turbo na type r-a i vidi sta ces dobiti...

evo pa da bude u istom dzepu... 621KS type r turbo... http://www.youtube.com/watch?v=_Zjd1vXCqeI

a sto se tice doticnih.. danas sam vidio RS-a u zenici, i sj*o se kako dobro izgleda i ide...

na svaki auto možeš stavit turbo i dobit češ čuda....ali 620 konja na prednji pogon je čista glupost,jer je snaga ne iskorištena...ali se mora priznat da je dobro složen...
što se tičr RS-a,sležem se s tobom....

GreenDevil je napisao(la):
uvijek iste prepirke:lol::lol::lol::lol::lol:
za japance ne bi da pricam, nemam iskustva s njima
a sto se tice VW-a i Forda, prije bi VW jer sam na njega naucio a Forda ne bi dzabe.u prijatelja Focus 2xxx god nezz tacno triput je radio limariju(svaki put drugi majstor) i opet truhne ko kadett i ne vjerujem da majstori ne valjaju.pozzzzzzzzzzzzzzzzzz
PS Mogu se ljubitelji Forda ljutit kolko hoce al da je Ford bolji od VW pokazalo bi se na trzistu

što se tiče tržišta tu si pogodio,ali se ovdje ne govori o tome već koji je od ova dva modela bolji....u trkačkom pogledu VW se može sakrit pored Forda,jer ford ima daleko veću tradiciju i iskustvo u pravljenju ovakih auta....mora se priznat da VW unutra izgleda skuplje i prfinjenije....ali ovog Forda kao EVO i Imprezu STI se ne kupujezbog unutrašnjosti već zbog performansi....a to prepoznaju istinski zaljubljenici i znalci....a ovaj VW vise kupuju pozeri(čast iznimkama)....
 
Član
HrSupra je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
ma poserem se ja na te neke komentare... aka who cares i slicno... stavi turbo na type r-a i vidi sta ces dobiti...

evo pa da bude u istom dzepu... 621KS type r turbo... http://www.youtube.com/watch?v=_Zjd1vXCqeI

a sto se tice doticnih.. danas sam vidio RS-a u zenici, i sj*o se kako dobro izgleda i ide...

na svaki auto možeš stavit turbo i dobit češ čuda....ali 620 konja na prednji pogon je čista glupost,jer je snaga ne iskorištena...ali se mora priznat da je dobro složen...
što se tičr RS-a,sležem se s tobom....

GreenDevil je napisao(la):
uvijek iste prepirke:lol::lol::lol::lol::lol:
za japance ne bi da pricam, nemam iskustva s njima
a sto se tice VW-a i Forda, prije bi VW jer sam na njega naucio a Forda ne bi dzabe.u prijatelja Focus 2xxx god nezz tacno triput je radio limariju(svaki put drugi majstor) i opet truhne ko kadett i ne vjerujem da majstori ne valjaju.pozzzzzzzzzzzzzzzzzz
PS Mogu se ljubitelji Forda ljutit kolko hoce al da je Ford bolji od VW pokazalo bi se na trzistu

što se tiče tržišta tu si pogodio,ali se ovdje ne govori o tome već koji je od ova dva modela bolji....u trkačkom pogledu VW se može sakrit pored Forda,jer ford ima daleko veću tradiciju i iskustvo u pravljenju ovakih auta....mora se priznat da VW unutra izgleda skuplje i prfinjenije....ali ovog Forda kao EVO i Imprezu STI se ne kupujezbog unutrašnjosti već zbog performansi....a to prepoznaju istinski zaljubljenici i znalci....a ovaj VW vise kupuju pozeri(čast iznimkama)....



Ma znas i sam kako je na japanca staviti turbo... a cisti atmosferac da se nosi sa ovom dvojicom turbaka i nije neko poredjenje... opet i pored toga, tu su negdje po performansama...

Glupost jeste staviti 600+ konja na prednji pogon, ovdje govorim o mogucnostima...
A focus rs... je ipak svoja klasa medju ova dva....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top