Naplatne kućice-po ko zna koji put

Naplatne kućice-po ko zna koji put

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
moRe bit, gledao je, desna strana je bila najvise udarena koliko sam skontao...
znam onda i covjeka, ako je to to auto...
 
Član
Oggy je napisao(la):
moRe bit, gledao je, desna strana je bila najvise udarena koliko sam skontao...
znam onda i covjeka, ako je to to auto...

bila prevrnuta,jest da su u toku popravki koristeni skoro sve novi dijelovi,tesko se moglo sakrit prijasnje stanje auta. Ko se imalo razumije da pregleda auto sve bi mu bilo jasno. Stvarno mi je cudno da se nije prepolovila sada od ovog betona:icon_biggrin:
 
Legend
Astra je napisao(la):
Oj dragi Boze hahahahahahahahah koji debil u pm... Ovo sve pokazuje gdje zivimo... Ovo je IQ -130... Ja se cudim kad ljudi voze 100 na sat u lijevoj traci na AP-u, a ovaj ne zna ni proc kroz naplatne, trebali bi mozda kakvo slikovito uputstvo stavit prije naplatnih...

hahahahahha ovo sam i ja htio napisati :D

nevjerovatno..
 
Član
Možda nije imao sitno :icon_question: a možda je i Spiderman :icon_question: haj ti znaj kake su ga brige mucile...
 
Član
hahahaha lijeva ili desna pitanje je sad.....sredina je najsigurnija :D

http://www.youtube.com/watch?v=hwMZ0gseWXA
 

JD.

Član
roki_actros je napisao(la):
Nije samo kriv vozac vec debil investitor, projektant i revident...Betonski zid stavili kao odbojnik..Plasticnih odbojnika i usporivaca nigdje...

stvarno koja sramota za projektanta, pri 40km/h na naplatnim kucicama jos treba stavljati usporivace da bi se raja mogla zabijati uz manju stetu...

ajmo blokirati autoput i traziti da to srede :lol:


sto se mene tice nek stave metalne sipke u visini sofersajbe pa kad se ovako seljacina zabije da ga odmah kazni...
 
Član
Da nije kakva gospođa za volanom, ne mogu da vjerujem da bi normalna, trijezna, ne nadrogirana osoba ovo uspjela izvest...
 
Član
namikbh je napisao(la):
Nije to nista, znam jednog koji je stao da plati, mahinalno ili kako vec je smotao puni lijevi kada je dobio ticket i normalno po gasu BUM u rampu a nije ni izasao :) :)

da nije SENAD LEMES
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top