nano tehnologija - keramika

nano tehnologija - keramika

Član
Pozdrav raja,

Interesuje me da li je neko radio ovaj keramički premaz na autu, prilično je već popularno u svijetu i koliko sam mogao vidjeti odlična ili čak najbolja zaštita za auto. Ja bih to uradio na svom autu i kako sam vidio to kod nas radi Car Care u Sarajevu, nešto sam već dogovorio sa njima pa me interesuje ima li neko iskustva generalno s ovim, pa i sa Car Care-om.
Hvala unaprijed.
 
Član
Ja nesto nit sam upucen u to, a i naslovi tipa pranje auta bez vode, ciscenje nanotehnologijom mi zvuci kao klasicni marketing za uzimanje love...pa bih volio da nam preneses utiske i naravno cijenu tog zadovoljstva.
 
Ja sam imao Nano zasticenje.
Steta, traje samo godinu dana pa onda popusta zastitu.
Fora jeste da samo sa vodom saperes.
Najbitnija je priprema. Puno treba prati, cistit, zajebavati se oko laka. Nanosenje nije tak tesko.
Imas zastite koje traju:
Nano 12 mjeseci
Titan 18 mjeseci
Acryl 36 mjeseci
Keramika 60 mjeseci
Teflon 80 mjeseci
 
Član
Eh ovako momci, urađena keramika na autu, bio sam na par mjesta ali daleko najbolja prezentacija je bila od strane CDS ekipe - Car Detailing Sarajevo, što se u konačnici i pokazalo kao pravi izbor. Urađeno je kompletno dubinsko čišćenje vozila, višeslojno poliranje i na kraju keramička zaštita kompletnog auta, uključujući felge i stakla sa garancijom od 3 godine. Nemam riječi kojim bih vam opisao zadovoljstvo urađenim poslom, od ljubaznosti i profesionalnog pristupa pa sve do finalnog proizvoda. Sa zadovoljstvom vam preporučujem CDS bilo da hoćete da uradite samo dubinsko pranje, poliranje, ili čak bilo koju zaštitu za vaš auto (voskiranje, keramika...) vjerujte mi nećete pogriješiti. Evo par slika da vidite kako to izgleda, a više slika možete pogledati na linku:
https://www.facebook.com/CDSPoliran...969488530608/1082968548530702/?type=3&theater
 

Prilozi

  • Octa RS.jpg
    Octa RS.jpg
    94 KB · Pregleda: 51
  • RS2.jpg
    RS2.jpg
    105 KB · Pregleda: 54
  • RS4.jpg
    RS4.jpg
    94,8 KB · Pregleda: 54
  • RS3.jpg
    RS3.jpg
    101,2 KB · Pregleda: 48
Član
hehe najbitniji detalj sam izostavio :) cijena dubinskog pranja je 130KM, a keramika uključujući sva poliranja je 500KM, dakle ukupno 630. Eh to je za ovaj auto i ovaj tretman, zavisi šta hoćete i koji je auto u pitanju naravno, ali eto kao što kažeš to je orjentaciono.
 
Član
koliko je trajlo to zadovoljstvo, ja znam da to traje 1-3dana a meni iz nekog drugo grada ne odgovara u tuzli to niko ne radi..
 
Top