NANGKANG GUME ISKUSTVA

NANGKANG GUME ISKUSTVA

Član
probao i NS1 i NS2, naravno nove i svjez DOT

prvu sezonu kad ih kupis nove su OK,poslije su za smece...

NS1 malo teze dobije "zube" po vanjskoj ivici prednjih guma nego NS2
 
Član
Kad smo kod guma, ima li iko iskustva sa tracmax f101 gumama. Cijena je više nego privlačna
 
Član
Ja sam ih kupio nove Tracmax 225/40/18, sljedeci tjedan mislim montirat

a gle, nevjerujem da su sta losije od nankanga
 
Član
nema problema. cim ih stavim. planm je sljedeci tjedan. Ako budem zadovoljan, pohvalit cu ih. ako ne budu, ima da se ne proda vise ni jedan komad u cijeloj drzavi :D
 
Član
namontirao tracmax, napravio cca 500km i zasad su super. drze ok na suhom(nisam ih uspio isprovocirat da se asr upali). sto se buke tice, prosjek

u principu, svidja mi se sto lijepo leze na gumi, nemaju gadan zastitan rub i sto se lijepo balansiraju.

ugl. zasad mi pasu, neka izdrze dvije sezone i ako bude ok opet cu ih uzet i eto
 
Član
ako je svjeza guma uzmi je a ako je stara 4-5 godina nemoj je ni dzaba taman da je sara 7mm nemas nista od nje
a šta ako je lagerovana 3-4 godine?? Ako je mehka, nije ispucala i porozna ja bih uzo i 3-4 godine staru. Nemamo autoceste, tako da je brzina do 100km/ h da je autocesta, mijenjo bih svake 2-3 godine. Ovako nema potrebe :)
 
Član
Druze u Njemackoj se nove gume ne smiju prodavati starije od 3 godine, a nije dzaba sigurno.
 
Član
Ja trebam za e39 uzet 4 komada ljetnih jer cu ove zimske unistiti preko ljeta a neka cijena do 500 km je prihvatljiva valjda mogu izdrzati 2 ljetne sezone?
 
BHT Ovisnik
Neki dan bio na servisu plina kad gledam bmw 645 sa sve 4 nankang 19... ako mogu njemu valjda mogu posluziti. Ja sam se posteno iskesirao za svoje gume dok je nankang bio vise od duplo jeftiniji, drugi put cu ih definitivno probati, jer ovako npr. dao sam za gume 1000+km i sad da prodam auto odose samo sezonu stare,a dobro skupe gume

qmv7hoi91czervqviar7.jpg

j0jau35ngva1zhgodsz.jpg
 
Top