naljepnice

naljepnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi interesuje me ima li kupiti-mogu li se naruciti naljepnice bhtuning.com i koja im je cijena..trebaju mi dvije da zaljebim na obadva zadnja stakla..
 
Član
to možeš napraviti ima kupiti folija npr. ja sam kupio bjelu 40cm širina 1m dužina ,onda na kompjuteru napraviš tekst kolko ti treba veličina i to,onda odneseš u knjižaru il ko ima mašinu da to iskruži... ja tako radim a ako nećeš da radiš sam odeš kod oni što rade reklame oni to mogu napraviti,inače rade šta hoćeš, al kako naplaćuju neznam...
ja ovo sam pravio i iskružio ručno :)
 
da i mene ovo zanima,ne bi bilo lose staviti neku malu,diskretnu nalju bhtuning.com na zadnji,desni,bocni prozor,cisto da malo zacini autic :)
 
Član
ja ću sebi napraviti malu nalju visina slova oko 3cm širina do 28cm pošto imam foliju kruženje na mašini će me koštati marku ili dvi a i da uzmam foliju sve ukupno oko 5km jer foliju ovu što sam uzmo prodaju na dužni metar širina 40cm cjena 3km,naravno volko košta pošto sam moram pripremiti slova za printanje i to odniti na usb stiku.....
 
Član
ma i mi to sad gledamo za klub ako bog da.Ja cu nosit momku sto radi reklame kvadratni metar 40km mozemo napravit sta hocemo za to!
 
znaci rjesenje je ponijeti na usb-u natpis u stampariju ili kod nekog ko radi reklame jel?
pa,budemo to uradili!:)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
znaci rjesenje je ponijeti na usb-u natpis u stampariju ili kod nekog ko radi reklame jel?
pa,budemo to uradili!:)

ja sam štošta pravio od folije prvo moraš odretiti veličinu slova na kompjuteru da budu realna npr 3cm visina 28cm širina papir uzmem A4 i sl.ja to radim u PS-u i OpenOficu (isto što i mikrosoft word al besplatno) a kad uradm fajl izvezem u PDF jer se neće poremetiti fontovi i dimenzije ;)....
 
aha,kontam!

uradit cu to kroz par dana,ali cu postavii nalju nakon sto uradim sta na seatu,necu na stock auto staviti bhtuning.com

bit ce nidje veze.:)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
da i mene ovo zanima,ne bi bilo lose staviti neku malu,diskretnu nalju bhtuning.com na zadnji,desni,bocni prozor,cisto da malo zacini autic :)

Možda nešta ovako misliš???:D:D:D
attachment.php

attachment.php

attachment.php

Ja to već godinu vozam...;)
 
Član
Evo momci u SA što rade digitalnu štampu, cijena je bagatela. Nihova adresa je:

Kemala Kapetanovica 17
Centar za dijecu i omladinu
Sarajeo, BiH :D

Tel: 033 660 588
Mob: 061 869 407 (Senad)
Mob: 061 827 873 (Gordan)
Mob: 061 890 291 (Nikola)
E-mail: info@nashstudio.ba

Pa eto nazovite, posaljite upit na e-mail i riješite vaš problem.

p.s. Čini mi se da je cijena štampe na A3 format providnoj foliji 5KM+PDV pa sad zavisi od iskoristivosti folije koliko ćete naljepnica dobiti za tu cijenu.

Et' nadam se da sam nekom pomogao!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top