naljepnice NO FAT CHICKS WILL RUB

naljepnice NO FAT CHICKS WILL RUB

Član
sreckoas je napisao(la):
hvala samo trebao si da nagnes auto i da smanjis malo gume,ae da vidim jos neko nek proba da uradi

porapvit ću

851d944c.jpg
 
Član
Nalijepio, al' radio citav dan do prije 20 min, nisam stigao slikat po danu a po mraku nisu slike ispale nesto....
 
Član
Dobro je trizex ovo kod tebe ispalo :cool::cool:;)

Jesil samo sliku odnijo i uradili ti :icon_question::icon_smile:
 
Član
Poslao drugu koji radi u stampariji .psd file koji mi je proslijedio tvrdoglavi, i zamolio samo da promijeni boju na ovu narandzastu jer stoji dobro zatamnjenom staklu, i to je to
 
Član
ma netreba..znam doradit psd..svakko sam malo sliku dotjero..odradio sam skut u narandjesto...il cu crveno..jer cu ljepit na crnu podlogu pa zato...
 
Član
Veliki pozz za GOLF TZ, zlajaaa, tvrdoglavi, sandi_azra... jer ste stvarno radili na zahtjev svakoga! I ako postoji sansa da meni za kadetta E gsi uradite ovo ako treba slika ili slicno postat cu je ovdje! Hvala!;)
 
cnic_gsi je napisao(la):
Veliki pozz za GOLF TZ, zlajaaa, tvrdoglavi, sandi_azra... jer ste stvarno radili na zahtjev svakoga! I ako postoji sansa da meni za kadetta E gsi uradite ovo ako treba slika ili slicno postat cu je ovdje! Hvala!;)

postavi uradit ce neko ;)
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Veliki pozz za GOLF TZ, zlajaaa, tvrdoglavi, sandi_azra... jer ste stvarno radili na zahtjev svakoga! I ako postoji sansa da meni za kadetta E gsi uradite ovo ako treba slika ili slicno postat cu je ovdje! Hvala!;)

postavi odradicemo nije problem...

@renault_fan naljepnica je odradjena samo na drugom kompu mi je a tamo nemam neta....cim prebacim stavicu ovdje...odnio mi usb neko..
 
Top