Naljepnice bhtuning

Naljepnice bhtuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Poštovani članovi,

Obavještavamo Vas da su naljepnice bhtuning.com poručene, i prvih 10komada je spremno.
Ja cu se pobrinuti da naj vjerniji clanovi u TZ dobiju svoju naljepnicu besplatno, a ujedno dolazim u Sarajevo i to isto vazi za taj dio.

Nazalost trenutno nismo u mogucnosti da obezbjedimo svima besplatne naljepnice jer printanje jedne košta 10KM.

Pa u koliko neko zeli dodatno ta je cijena, i mozete mene kontaktirati putem PM-a.
 
Legend
2000448445994464523_rs.jpg


Ovako ce da izgleda, manje vise, taj fazon, ukoliko uspijem naci malo bolji font to je ta izmjena.
 
Administrator
evo da ne otvarate nove teme ...naljepnice kad budu gotove bit cete obavijesteni

PS naravno bez off topica i glupiranja za to imate CHAT
 
Član
svidja mi se boja, font, pozadina MORA biti providna inace sve pada u vodu.

cak sta vise ova stranica svakim danom sve bolja i bolja... treba je malo dici na noge ovim reklamama i slicno...

fino se pocelo, i ja cu mozda zalijepit jednu. samo u kojim dimenzijama dolazi... ja hocu ovako sve isto samo dimenzije kako meni odgovaraju
 
Legend
Naravno da je pozadina providna, medjutim ovdje mora biti podloga bijela da se moze vidjeti, boja ce biti siva univerzalna, a dolazice na prednju-zadnju sajbu. MEdjutim od ovoga jos nema nista do daljenjeg. Cim se pokrene bice ovdje i obavjest. Naljepnice su moja odgovornost.
 

edo

Član
DAKI računaj i mene molim te...samo nam objasni kako da platimo dali da se nađemo kada
budeš u Sarajevu ili ????
 
Legend
Zbog velikog broja e mail zahtjeva nasih clanova, pokrecem temu ponovo.

Kako se zadnji put pogresno/zlonamjerno protumacilo sve vezano za ovo, ovaj put nikakvo placanje bhtuning nece preuzeti na sebe, umjesto toga postavicu vam fajl na net ovdje pa sebi skinite i radite. Pogotovo sto ja necu uskoro dolaziti u Sarajevo.

Pozdrav svima, i jako sam iznenadjen jer u zadnjih nekoliko dana sam dobio puno upita na mail vezano za ovu temu. Oni koji su slali znaju ko su. Drago mi je da vam je ugodno provoditi vrijeme na bhtuning i druziti se sa nama.

Jos jedan pozdrav.
 
Član
Da samo pitam u vezi naljepnica ovih. Posto sam ja iz Bihaca pa sam malo daleko ja cu sebi sam na svoj racun da izradi naljepnicu tu i da je postavim. Jeli ova gore slika sto stoji ta sto se prtave za auta ova www.bhtuning.com ? Mozete li je samo izbaciti da je mogu sebi izraditi ako nije problem. :)
 
Član
kako mogu uraditi ovu naljepnicu,hocu li samo normalno skinuti sliku i uraditi kod nekog graficar ILI KAKO VEC
 
ZAMMBO je napisao(la):
kako mogu uraditi ovu naljepnicu,hocu li samo normalno skinuti sliku i uraditi kod nekog graficar ILI KAKO VEC

nije tako jednostavno! uva ovdje slika koristi rastersku tehniku sto u prevodu znaci da kad se uveca bit ce kockasto i mutno. treba vektorski fajl da se skine jer vektori ne gube kvalitet.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top