Nakon udesa isprepuco lika bejzbol palicom

Nakon udesa isprepuco lika bejzbol palicom

Član
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/doboj-nakon-sudara-prebio-vozaca-bejzbol-palicom/120206030

ps. Nidje veze Tita mi, i ja kad sam imo saobracajku bio potego za dizalicu al nisam je izvadio iz gepeka pribro sam se nekako, jbt krs udario krsa stete kontam malo sasvim da ima plus su putevi jako jako losi i sad bezveze se marisu. Ovaj stil mi lici na potez lika koji ima problema sa opojnim sredstvima, mozda grijesim ali sredstvo i nacin obracuna ukazuju na to.
 
Član
bio sam u situacijama udesa i mene su par puta kuckali
jbg a bude mi krivo i sve to ali da nekog tucem radi toga
Bozee sacuvaj uvijek pitam jel dobro treba li sta i policiju zovnut i to je to

a volio bi naletit ovako na nekog sto palicu poteze nosa il dizalicu il kljuc il nesto
al neda mi se nisam te srece :lol:
 
Član
Jbg nismo svi isti, i ja bi nekad volio naletit nebi me sa njega skinuli ni Vikicevi specijacli jbt ako se sudarimo nebitno ko je kriv rjesit ce se stvar pogotovo sad na ovakvom vremenu kad nemos ni pjeske ic a ne autom. Doduse ovaj sa golfom ako bude pametan moze naplatit debelu odstetu..
 
Član
zato ja ejzbol palicu ne nosim :), lafa sam nosio bejzolku i lopticu, ak murija zaustavi gleda opremu treniram bejzbol :p hehe, produzni gedora kljuc je ipak bolji :p
 
Član
ma spickao bi ja njemu kaznu i ostetu...da sam sudija

npr 30.000KM kazne, i 5 godina zatvora...i cao:icon_biggrin:
 
Član
cobanija, debilizam, bolest..zao mi covjeka u golfu nebitno ko je kriv....
mene kad je lik udario s zada (u auto:)) jesam bio iznerviran al' da se tucem s likom ni na kraj pameti, jos je dobro kad svi prodju bez ozljeda ;)
al' kad sam cuo da su momka isprebijali zato sto ih je pretekao , ovo mi i nije nista cudno ;)

mah nace njega lola pa vratit kako valja...zato 9mm uvijek treba imat' ne znas na kakvog bolesnika mozes naletit' :cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
cobanija, debilizam, bolest..zao mi covjeka u golfu nebitno ko je kriv....
mene kad je lik udario s zada (u auto:)) jesam bio iznerviran al' da se tucem s likom ni na kraj pameti, jos je dobro kad svi prodju bez ozljeda ;)
al' kad sam cuo da su momka isprebijali zato sto ih je pretekao , ovo mi i nije nista cudno ;)

mah nace njega lola pa vratit kako valja...zato 9mm uvijek treba imat' ne znas na kakvog bolesnika mozes naletit' :cool:
prije 3-4 god. ja sam cuo da je lik izasao i par boxera dao liku koji je iza bio u autu samo zato sto mu je svirna jer ovaj nije krenuo na vrijeme zeleno koje se otvorilo na semaforu
 
Član
AnDel je napisao(la):
cobanija, debilizam, bolest..zao mi covjeka u golfu nebitno ko je kriv....
mene kad je lik udario s zada (u auto:)) jesam bio iznerviran al' da se tucem s likom ni na kraj pameti, jos je dobro kad svi prodju bez ozljeda ;)
al' kad sam cuo da su momka isprebijali zato sto ih je pretekao , ovo mi i nije nista cudno ;)

mah nace njega lola pa vratit kako valja...zato 9mm uvijek treba imat' ne znas na kakvog bolesnika mozes naletit' :cool:

imam ja onaj gasni, al je i za njega belaj gdje ga sakrit
al da se moze natjerat lik da klekne definitivno moze:cool::cool:
 
Mozda su se zamjerili otprije...Bolje nego da je bilo puskaranja al u svakom slučaju OSUĐUJEM!!!

:icon_mad::icon_mad:
 
Član
ArminM je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
cobanija, debilizam, bolest..zao mi covjeka u golfu nebitno ko je kriv....
mene kad je lik udario s zada (u auto:)) jesam bio iznerviran al' da se tucem s likom ni na kraj pameti, jos je dobro kad svi prodju bez ozljeda ;)
al' kad sam cuo da su momka isprebijali zato sto ih je pretekao , ovo mi i nije nista cudno ;)

mah nace njega lola pa vratit kako valja...zato 9mm uvijek treba imat' ne znas na kakvog bolesnika mozes naletit' :cool:

imam ja onaj gasni, al je i za njega belaj gdje ga sakrit
al da se moze natjerat lik da klekne definitivno moze:cool::cool:
uzmes hekler za airsoft pa nek pridje ako smije:lol:
 
Top