Naknadna ugradnja senzora za kisu

Naknadna ugradnja senzora za kisu

Član
U pitanju je pasat 3bg 2003 godina. Pukla sajba pa je kupljena nova sa ugradjenim retrovizorom i senzorom. Zanima me da li je moguce to sve povezati da funkcionise i kako?
 
Član
Moguce jes,ali trebas drugi modul,pa kodirati to sve,isplatnije ti je na otpadu potraziti sve sto trebas
 
Član
Moguce jes,ali trebas drugi modul,pa kodirati to sve,isplatnije ti je na otpadu potraziti sve sto trebas
Covjek od koga je kupljena sajba kaze da je instalacija sva pripremljena i da se sve skopca i dijagnostikom ukljuci. Meni to djeluje prelahko da bi bilo istinito. Zato sam otvorio temu. Ako mozes samo preciznije objasniti sta je sve potrebno da potrazim po otpadima.
 
Član
Drug moj to je i onako beskorisna funkcija totalno.
Mada ako hoćeš amkos ti je dobro rekao
Ja ih koristim na meganu i meni je stvarno dobra stvar pogotovu kad ti u susret ide kamion. Sajba sa senzorom je slucajno kupljena jer je bila u boljem stanju (nova). Ako nije nesto komplikovano zasto ne bih iskoristio priliku pa to sve spojio. Zato sam pitao sta sve treba i jel moguce. Amkos je spomenuo neki modul. Sta jos treba?
 
Član
Mnogi traže kako da ukinu tu funkciju drug.
8e11b2d6b060ed6378e999a6e2748d49.jpg
 
Član
I ja razmisljam da na bmw-u iskljucim taj senzor pa da ja regulisem onim potenciometrom ucestalost paljenja brisaca
 
Član
Spominjete opcije, pa da ne otvaram novu temu, postoji li mogucnost da se iskljuci ono dodatno brisanje nakon spricanja prednje sajbe koje odradi nakon par sec pauze?? Fino mi ocisti i onda to dodatno zna malo zamazati i totalno je bespotrebno. Valjda ste skontali na sta mislim. Octavia 2006 god je u pitanju.
 
Član
Spominjete opcije, pa da ne otvaram novu temu, postoji li mogucnost da se iskljuci ono dodatno brisanje nakon spricanja prednje sajbe koje odradi nakon par sec pauze?? Fino mi ocisti i onda to dodatno zna malo zamazati i totalno je bespotrebno. Valjda ste skontali na sta mislim. Octavia 2006 god je u pitanju.
Moze sigurno jer kod mene ne brise poslije par sekundi.
Imao sam to na fiatu, strasno me je nervoralo.
 
Top