Najveca bubuljica na svijetu

Najveca bubuljica na svijetu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
joj pa sta je ovo ne mogu da vjerujem samo sto nisam povratio jos pincetom cupa pa sta je ovo joj gadosti :icon_cry::icon_cry:
 
Član
@melek sa foruma imo slicno nesh tako, valjda korijen od zuba se podgnoji i naraste takvo cudo. on je imo gadnih problema sa tim
 
BHT Ovisnik
ja taman jeo,nisam toliko gadljiv,al sada kad mi je pun stomak i ne legne mi ovaj video bas najbolje:D
 
Član
To je ujed jedne musice koja polozi svoja jajasca ispod koze. kod ovog tipa nisu se larve razvile kako treba pa tako izgleda ali kasnije bi crvi izlazili iz rane. To sam davno gledao na TV-u.

Sta vam je da ste pola djetinstva proveli u Iraku dok je Irak ratovao sa Iranom nebi Vam nista bilo gadno. U Iraku je bilo uobicajeno da prije sto puste crtane filmove budu vijesti a na vijestima je svako vece bio izvjestaj sa ratista tj. prikazivale se Iranske zrtve koje su minama bile raskomadane i to smo mi kao djeca gledali dok smo cekali Crtane filmove.

Ali ovo nije nista na videu otpasce mu svakako glava sama od sebe:lol: :lol: :lol::lol: :lol: :lol:

Edit: sad vidio 300. Post :smajli44::smajli44:
 
Član
Jes giga covjece, napeto sam posmatrao do kraja da vidim hocel' izvuc sve :D al koji ludjak, kako on to hrabro cupa :D a nije bubuljice ovo vid'lo :D
 
Član
bas sam neki dan gledao covjek ima na ledjima guticu i uzme skalpel i malo zareze kad pocne curit iz njega ovo nije nista. Ako nadjem postavit cu:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top