Najruznija fabricka auta

Najruznija fabricka auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Evo po meni najruznije auto je fiat multipla izvinjavam se clanovima koji imaju takvo auto
thumbz.php
 

JD.

Član
;) jes vala najozbiljniji kandidat :)

mada ima jos grobova

renault thalia, fabia sedan, fiat stilo 5 vrata, kadett onaj karavan al sa 2 vrata (coupe caravan :lol: ), passat lubenicar itd :lol::lol::lol:
 
Član
fuj sve mu j*em i meni je odvratan, onda ovi noviji modeli ssang yonga kyron i ekipa mu, ima isto novija honda ko dzip CRV CRX slicna ovoj multipli, ima ih jos samo mi ne padaju na pamet sad
 

gox

Član
ISAO SAM NA MORE S MULTIPLOM AUTO JE LUDO KO STRUJA I NIJE RUZNO SEKUNDE JEDINSTVENO JE KO SVEMIRSKI BROD
 

MTR

Član
thalia - boze sacuvaj , multipla- gluho i ne bilo , ka-daleko mu kuca bila , ovaj ssang yong pick-up mislim rugoba nad rugobama
 
Član
Meni je nepobijeni sampion ruznoce Ford Orion, od novijih modela ga prati Hyundai Coupe onaj facelift iz 2000., fabricki je nemoguce dizajniran, a slucajno ako nesto pocnes da diras odeeee, tek onda ni na sta ne lici... Hyundai Accent je isto ogavan auto... Multipla je cudna, ali ruzna ne.... pa to je naslednik onog "Fica kombija", bar ga zbog toga postujem....
Ali ko sam ja da komentarisem, ja vozim Pola "hlebara"....:icon_smile:


setio sam se, mnogo gadan ali egzotican auto... Fiat Barchetta, u jednu ruku nezgrapan ali opet interesantan. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top