Najmlađa majka na svijetu u BIH !

Najmlađa majka na svijetu u BIH !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
CCC...a svakakvih budala...sve to treba na suv kolac nabiti...za primjer drugima...:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Kako mala ciganka moze ostati nevina do 12 godine? Ako joj je otac u zatvoru, ako je jaca od mladjeg brata i brza od starijeg... :cool:

Ja mogu shvatiti nekog ko je sa nekom maloljetnicom, a da ona ima sve zenske atribute, ali sta moze imati dijete od 11 ili 12 godina... To je pedofilija cista, odmah na banderu vjesati...

potpis

neznam vala ja se nagleda nekakve djecurlije po tuzli tih godina (ne kazem da su sve) al boga mi ima ih sa toliko godina a da izgledaju fakat dosta starije .... cak znam jedan slucaj djevojka 15 godina izgleda 100% ko da ima 25 .... ne kazem da je i kod ove isti slucaj, al jebat je tam cim je dovoljno stara da MOZE imat djete onda jebat je tam nek se hebe i nek sebi radja djecu ako joj je to zelja .... i nemojte svi bezveze napadat na momka nije samo on ovdje u pitanju nije on sam napravio to djete ....
 
Član
eddo je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Kako mala ciganka moze ostati nevina do 12 godine? Ako joj je otac u zatvoru, ako je jaca od mladjeg brata i brza od starijeg... :cool:

Ja mogu shvatiti nekog ko je sa nekom maloljetnicom, a da ona ima sve zenske atribute, ali sta moze imati dijete od 11 ili 12 godina... To je pedofilija cista, odmah na banderu vjesati...

potpis

neznam vala ja se nagleda nekakve djecurlije po tuzli tih godina (ne kazem da su sve) al boga mi ima ih sa toliko godina a da izgledaju fakat dosta starije .... cak znam jedan slucaj djevojka 15 godina izgleda 100% ko da ima 25 .... ne kazem da je i kod ove isti slucaj, al jebat je tam cim je dovoljno stara da MOZE imat djete onda jebat je tam nek se hebe i nek sebi radja djecu ako joj je to zelja .... i nemojte svi bezveze napadat na momka nije samo on ovdje u pitanju nije on sam napravio to djete ....

Drugo je 15 godina, kad sise porastu, pa se nabaci kila sminke i rekao bih riba... Ona je rodila u 12-oj, znaci vec se *ebala uveliko u 11... Koliko ja znam, sa 11 i 12 god. djeca (zenska) nemaju ni s od sisa, i kako god se naperila, ne moze se reci da je starija ne znam koliko... A vaj bajo je znao koliko ona ima godina... Ko predje 20 god, mislim da nema sta traziti ispod 17...
 
Član
da te ne citiram, nije se ova jos porodila, jos je trudna ;) .... a kazem ti ako ima dovoljno godina da MOZE zatrudnit, ma nek se hebe onda ako joj je to jedini cilj u zivotu .... samo svega mi dok joj djete napuni 16-17 tamam ce moc zajedno i u disko .... hahahahhahah ....
 
Član
Ma otiso je on davno jbg,a stavrno ima manijaka nece se smit izac na cestu za koju god...........:icon_mad:
 
Član
eddo je napisao(la):
da te ne citiram, nije se ova jos porodila, jos je trudna ;) .... a kazem ti ako ima dovoljno godina da MOZE zatrudnit, ma nek se hebe onda ako joj je to jedini cilj u zivotu .... samo svega mi dok joj djete napuni 16-17 tamam ce moc zajedno i u disko .... hahahahhahah ....

Mozemo se mi zafrkavati na njen racun, ali doci ce njoj iz guzice u glavu za nekoliko godina, kad bude izlazila sa djetetom u disko....:cool:

Evo da ispricam i jednu anegdotu... Ozenio se momak negdje na nekom brdu (bogu iza tregera) i nisu imali djece 2 godine... Onda ih odvedu doktoru i ustanove da je on gurao u pogresnu rupu....:lol::lol::lol: Nakon toga su zivjeli sretno i dugovjecno.....:cool:
 
Član
eddo je napisao(la):
da te ne citiram, nije se ova jos porodila, jos je trudna ;) .... a kazem ti ako ima dovoljno godina da MOZE zatrudnit, ma nek se hebe onda ako joj je to jedini cilj u zivotu .... samo svega mi dok joj djete napuni 16-17 tamam ce moc zajedno i u disko .... hahahahhahah ....

Pa dragi edo ona još ne zna šta joj je cilj u životu,12 joj je godina..A ovaj bolesnik je to iskoristio,možda je navuk'o slatkišima :D
 
Član
joj to je poganluk zestoki,,ali sad razocarenje,,,,,
Citao sam jos prije dvije godine da je curica od mislim 11 i po godina ostala trudna sa 22 godisnjim komsijom ,,koji je pobjegao i koliko znam nika nije pronadjen,,,,
citao jesam a je li istina neznam
 
A šta dijete od 12 godina zna i tako...nema ona pojma ni gdje je šuplja a kamoli da je svjesna šta je radila sa njim...to treba okrivit roditelje što ne kontrolišu vlastito dijete i tog idiota što je iskoristio jer je to bukvalno iskorištavanje.On da je normalan ne bi sa svoje 24 godine ganjao djecu od 12 godina, našao bi sebi normalnu curu svojih godina al očito njemu nisu u glavi sve daske na broju!Žali Bože tog djeteta...i njenog djeteta :icon_sad: jer ovo nije ni smiješno, ovo je žalosno...ona od 15 godina je smiješna i za svaku osudu al ova je stvarno žalosna i ko god kaže kako se znala po**** -pa zar stvarno neko može pomislit da je znala i da je svjesna šta je radila?!
 
Član
djavolica je napisao(la):
A šta dijete od 12 godina zna i tako...nema ona pojma ni gdje je šuplja a kamoli da je svjesna šta je radila sa njim...to treba okrivit roditelje što ne kontrolišu vlastito dijete i tog idiota što je iskoristio jer je to bukvalno iskorištavanje.On da je normalan ne bi sa svoje 24 godine ganjao djecu od 12 godina, našao bi sebi normalnu curu svojih godina al očito njemu nisu u glavi sve daske na broju!Žali Bože tog djeteta...i njenog djeteta :icon_sad: jer ovo nije ni smiješno, ovo je žalosno...ona od 15 godina je smiješna i za svaku osudu al ova je stvarno žalosna i ko god kaže kako se znala po**** -pa zar stvarno neko može pomislit da je znala i da je svjesna šta je radila?!

a sta ako je stvarno ona njega zavela? .... pljujete svi po momku a niko veze nema sta se i kako desilo .... to je bezveze totalno, drzite se onog "ovo nije normalno" a krivit nemojte nikog jer nemate pojma ko je kriv, a na kraju krajeva ko da je i bitno, momak sa djetetom ceka jos jedno djete i to ce se desit ma ko kriv bio ....
 
Član
Krivi su oboje ..nije on mogao sam dovesti do tog djeteta ,dakle koliko god je on kriv toliko je kriva i ona isto tako i njeni roditelji koji ne znaju kontrolisati svoje dijete jer je njoj 12 godina ... Mozda u ovom slucaju malo se vise krivnje prebacuje na musku osobu jer je on punoljetan i zreliji pa moze normalnije razmisljati,a sve o cemu moze ta djevojcica razmisljati jesu slatkisi ..
ma treba njih oboje na jedan kolac nataci pa da se malo guzvaju heheheheheh
 
Član
Pedofil uhićen na djelu !

Pripadnici Policijske postaje Velika Kladuša u utorak su uhapsili M.E (54 godine) iz Velike Kladuše zbog osnovane sumnje da je počinio bludne radnje nad devetogodišnjom djevojčicom.

Nakon dojave anonimnog građanina da je primijetio da je M.E. uveo u svoju kuću djevojčicu K.E. i da sumnja da bi mogao uraditi krivično djelo, pripadnici Policijske postaje Velika Kladuša izišli su na mjesto događaja.

Zatekli su M.E. i djevojčicu bez donjeg dijela odjeće te su osumnjičenog odmah priveli u Policijsku postaju, a o događaju je upoznat i dežurni kantonalni tužitelj.

Djevojčica je odvezena u Dom zdravlja te je nakon liječničkog pregleda utvrđeno da nema vidnih tjelesnih ozljeda, niti tragova spolnog odnosa. No, u izjavi djevojčica je priznala da ju je optuženi dodirivao.

Nakon 24-satnog pritvora optuženi je pušten, a protiv njega je pokrenut postupak za krivično djelo ''bludne radnje''. Isti muškarac je bio već krivično gonjen.

(Fena)
19 Feb 2009
------------

Uhvacen na djelu + pusten :lol: I love this country!
 
eddo je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
A šta dijete od 12 godina zna i tako...nema ona pojma ni gdje je šuplja a kamoli da je svjesna šta je radila sa njim...to treba okrivit roditelje što ne kontrolišu vlastito dijete i tog idiota što je iskoristio jer je to bukvalno iskorištavanje.On da je normalan ne bi sa svoje 24 godine ganjao djecu od 12 godina, našao bi sebi normalnu curu svojih godina al očito njemu nisu u glavi sve daske na broju!Žali Bože tog djeteta...i njenog djeteta :icon_sad: jer ovo nije ni smiješno, ovo je žalosno...ona od 15 godina je smiješna i za svaku osudu al ova je stvarno žalosna i ko god kaže kako se znala po**** -pa zar stvarno neko može pomislit da je znala i da je svjesna šta je radila?!

a sta ako je stvarno ona njega zavela? .... pljujete svi po momku a niko veze nema sta se i kako desilo .... to je bezveze totalno, drzite se onog "ovo nije normalno" a krivit nemojte nikog jer nemate pojma ko je kriv, a na kraju krajeva ko da je i bitno, momak sa djetetom ceka jos jedno djete i to ce se desit ma ko kriv bio ....
Ali to je dijete samo!Ona nije ni djevojka, ni žena, već djevojčica!Izvini, al zar bi tebi kao odraslom čovjeku palo na pamet da živiš sa djetetom od 12 godina?!Kako će ga zavesti kad ona ne zna ni šta je to još?!Ja ne kažem da je njegova krivica samo, već i njenih roditelja ako uopće i razmišljaju o svom djetetu, što su dozvolili da im dijete živi s muškarcem sa toliko godina.U biti mogu svi drugi biti krivi osim nje jer je sigurno sticajem okolnosti upala u tu priču.Pošto lično znam curu koja je sa koju godinu više upala u sličnu situacijumogu tvrditi da to nije ni ova sigurno željela.Ova koju ja znam je završila tako krivnjom roditelja jer su se posvetili svađanju među sobom a zapostavili dijete.A koliko sam pročitala od ove djevojčice majka ima još 7 djece tako da je onda sve jasno...Mada su ljudi nerkad i o 10 djece podjednako brinuli al eto, nisu više sita vremena izgleda :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top