Najkvalitetniji BiH Auto Oglasnik?

Najkvalitetniji BiH Auto Oglasnik?

Najkvalitetniji Auto oglasnik u BiH?


  • Total voters
    17
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja sam dao oglas auotpijaci a nisam ni pogledo automarket...nervira me na autopijaci sto kad trazis neko auto moras izabrati koji je model....recimo ako trazis golfa moras odabrati vw....nervira me to sto nema cijena,ili to sto neka auta nemaju kilometara ili koji jemotor koja snaga...treba uvesti da se sve mora ispuniti i da motori vec imaju ponudjeni u izborniku i ti samo izaberes,a ako je nesto preradjeo onda napises u tekstu tj u dodatnom opisu auta...
 
lov2xlr8 je napisao(la):
ja sam dao oglas auotpijaci a nisam ni pogledo automarket...nervira me na autopijaci sto kad trazis neko auto moras izabrati koji je model....recimo ako trazis golfa moras odabrati vw....nervira me to sto nema cijena,ili to sto neka auta nemaju kilometara ili koji jemotor koja snaga...treba uvesti da se sve mora ispuniti i da motori vec imaju ponudjeni u izborniku i ti samo izaberes,a ako je nesto preradjeo onda napises u tekstu tj u dodatnom opisu auta...

Steta sto nisi pogledao i isprobao sve ponudjene oglasnike pa onda dao glas tj sud. Ja licno na autopijaci vidim kao veliki nedostatak to sto imaju izuzetno los motor za pretragu. To je ono o cemu smo vodli racuna kod razvoja AutoMarket.ba .

Sto se tice ovoga sto kazes oko popunjavanja podataka o autu, tu se licno slazem u potpunosti, licno volim kad ima sto vise podataka o vozilu, jer to olaksava pretragu (omogucuje precizniju i vrijedniju pretragu, stedi vrijeme korisniku), ALI, uvijek ima jedno ali. Nazalost vecina korisnika, jednostavno iz raznoraznih razloga ne zeli da popuni neke podatke (ili ih nezna, ili nesto drugo) tako da u slucajevima "obaveznosti" pojedinih podataka, jednostavno odustaju od upisa. Zato smo i mi odlucili da malo liberiziramo "obavezna polja" iako nastojimo motivirati sve korisnike da uvijek popunjavaju sto vise informacija.

Jedno pitanje za SVE: ljudi jeste li informirani o servisu "email to SMS" (bar bihnet korisnici) i u kojoj mjeri koristite ovaj servis? Odnedavno smo uveli ovu opciju na AutoMarket.ba tako da mozete na SMS primiti obavijest o email upitima koje ste dobili za vas auto. Naumpade mi jer bas dobih dvije poruke za moju oglasenu fiesticu (boli me srce prodati je nakon svega sto smo skupa prosli :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top