najjveca brzina

najjveca brzina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Aqva - Ilidza "auto put" :D  200km/h golf V 2.0 sport line 140HP, petero u autu!!!!
a sa ovim malenim
240km/h rodzak vozio
[attachment=5254]
 
Član
muha je napisao(la):
sama sam ga gazala i slikala, 247 je bilo , prema visokom mada dok sam okino i nije bas bila ta brzina, znate kako je vozit bosanskim autoputevima drugi bas i ne gledaju ..




to je ujedno i najbrze sto sam isao ,

muha respect za ovo ala volim kad bimeru idu kazaljke u krajnje pozicije kojeg god sam vozio nastojao sam da odu tamo i isle su hihi :)
 
Početnik
a kak da ti velim, svakom brzinom ide do blokade i onde nemoze vise , a necu da skidam blokadu ... to mi je OK...

mada kaze fabrika da ide 240KM/H mada moguce je i brze da se ide jer su gume malo vece 275/35/18 sto je veci obim nego stock 235/45/17
 
Kao vozac 190-195 km/h (od daljeg odustala kad je otpao napuknuti komad karambolke:D) kao suvozac nekih 205-210 km/h, u oba slucaja audi coupe u pitanju, prvi 2.0, drugi 1.8 motor
 
Član
svog kadetta 180,astru na auto putu za zadar na maloj nizbrdici 200 a inace sam je vozio oko 180 i jos vectra 2.0 16V 230 sve kao vozac a jos sam se vozio i u pasatu 2.0 TDI 220km/h
 
Član
muha je napisao(la):
a kak da ti velim, svakom brzinom ide do blokade i onde nemoze vise , a necu da skidam blokadu ... to mi je OK...

mada kaze fabrika da ide 240KM/H mada moguce je i brze da se ide jer su gume malo vece 275/35/18 sto je veci obim nego stock 235/45/17

koji je to model bmw-a u tebe???
a pokusaj sa uklanjanjem frtajlera( neznam kako se strucno zove ili pise) jako je zanimljivo kad se bmw zavrti preko 8 000 :)
ali nemoj pretjerivati zna da prdne motor :)
 
Član
@Pike: nemoj se ljutit, al nadji u ovom tekstu max speed...

http://www.topspeed.com/cars/audi/2007-audi-q7-42-tdi-ar28469.html

:)
 
dosada sam vozio samo tri auta, prvi je bio traktor :D druga tatin audi A3 sjecam se da je bio dizel ali tada sam imao 17 god pa sam tada pazljivije vozao i sada...

od Banjaluke do Klasnice sam isao autoputom samo maksimalno 203 km na sat, a krivudavi put od Banjaluke do Krupe na vrbasu sam vozio 170 na sat nisam ni smanjivao (bilo je opasno tesko ako je netko prolazio taj put onda shvaca o cemu pricam) to sam radio samo dvaput i nikada vise! Od raskrsnice kod lausa pa do saracice sam probao postignuti 180 na sat ali nisam uspio i stigao do 157 na sat.

sve to izgleda obicna stvar samo sto sam sve to postigao u dzipu pajero, lud auto, dvaputa mi je doslo zamalo da se okrenem pri velikoj brzini na krivini...imao sam jednu nesrecu kad je padala kisa i fino ga ogrebao. To je sve.
 
HONDA POWERR je napisao(la):
ha dobar si kazes lausom do saracice pa odozgo moze vise

za onaj na pocetku lausa ravni put je prelako ali kad sledi onaj put posle dva policijskog lezaja kod osnovne skole u mojem dzipu, tad ce ti biti jasno da sam morao namjerno kociti kod one takozvane crne krivine gdje se uvjek desavaju nesrece...
 
Član
ja sam u subotu kad sam iso u Banja Luku iso 230-250 km/h zato sam i potrosio 120 KM to jest 58l do Banja Luke i nazad u Tz :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top