najjveca brzina

najjveca brzina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zecevi, moja fabija ne moze preko 160, barem aj nisam imao gdje da je vise natjeram, ali zato sa 20l mogu se vozat pola mjeseca...vise love ostane da se vlasnik natanka hihihi :D

Usto ja najbrze isao od vas 455, Diamond avionce, dva sjedala, 2 puta 170 konjski TDI turboelisna motora, bolescurina, na prezentaciji gdje sam se vozao leek otisao na nekih 2 000m i pikirao prema zemlji...koja je ono furka zecevi, srce mi u grlu bilo 100% vremena kako ciko mota avionce...

Necemo pikat u Madjarskoj voznju u skolskom mlaznom jednomotorcu kad smo visili na granici zvucnog zida hihihi, drzimo se dizelasa, kao ni od starog pothvat dok bio u HVO-u a to ej slobodan pad sa MIG-8icom helicem, na 4200m oduzmes snagu i padas ko kamen u konzervi teskoj nekih 8ipo tona sa ugasenim motorima od koji svaki ima po par tisuca konja...sta sam i ja prezivio ajjjjj :D
 
Član
Veko Skoda je napisao(la):
svoju skodu 170 km/h na zenickom autoputu,
Opel vectra 2,5 v6 koju su mi ukrali,jbg bila divljak ali je isla
ev i clip ali mogla je 250 ko iz p....ali nisam mogao krivine,a i ovaj nas autoput karina......
a kao suvozac 250 BMW 745i u njemackoj..jbg imao bolkadu elektronsku

http://www.youtube.com/watch?v=UGH-z-rQi1o

Isla je Vectra, ali sam se ismijao na onom klipu... stalno cujes, oj jbt b.., jbt. ovo ono... :lol:
 
Član
240 KM/H u svom Puntu HGT. :) Ko ne vjeruje, neka sjedne pored!
210 KM/H Opel Vectra 1989. god. (nije tjunirana, samo je očuvana do bola)
 
Član
Ovo je zanimljivo:
111if0.jpg

Iduci iz pravca Sarajeva, odmah kad prodjes Konjic, ima malo pravca, oko 2km, dok ne dodjes do restorana "Orahovica".
Tu sam se vozio(kao suvozac) u Passatu 2.8 V6 190km/h, i u BMW 730d 180km/h

Autoput Sl.Brod-Zagreb 200-210 Skoda Fabia TDI 101ks
Ovaj autoput kod Sarajeva(kad se tek napravio, sjecate se onih grba i skakutanja) 180km/h Seat Toledo TDI 2002god

Inace ne volim brzinu...
 
Član
vozio audi 200 - 180/h - pravac prema Mostaru. (1998) i dao drotovima cvanciku za ćevape ;)
 
Član
corrado je napisao(la):
ak se dobro sjećam 550ks, 321km/h Vmax. oko 45000€ HGP tuning kit, jedina opcija je da ga oni odrade (golf IV R32)

http://www.auto-motor-i-sport.com/default.aspx?id=189

-dakle oko 20000 za golfa u njemačkoj, 45000 za tuning, možda,neznam 5000 putni troškovi = 70 000 €

al si bar ziher da nema ništa bržeg po toj cijeni, a ni blizu..

eh bravo!
a oni levati u emisiji FiftGear(discovery channel) htjeli da naprave sami auto koje moze ici 320kmh ali za male pare.
i uzeli polovnog lotusa esprit sa 350ks 20.000funti, nesto ga tunirali,stavili mu turbo, poskidali mu sve dodatke na karoseriji, zaljepili nekakve pleksiglase(radi bolje aerodinamike) i da ga probaju, prvo im prokuha, pa im mjenjac zakaze, potrosli preko 50.000funti da ga naprave i neznam jesu li postigli 320...
mjesto da su to uzeli da se dokaze da je izvodljivo za relativno male pare dobiti auto koje ide 320!
 
Član
ma ni taj Golf ne moze dugo...eno probali su peticu HGP na Nardo, pa jedva 300 nabio...i na svakom se skoro ba od tih auta nabijenih desi neki kvar...na Porsche-u 9FF il koji vec (moze ic po njima 380) se istopio difuzor...na Mercedesu Brabus Rocket (CLS) otiso dihtung hladnjaka i prokuho...e sad se ne sjecam sta je s Golfa bilo, iako nisu uspjeli nabit tu brzinu...
 
Član
@Yugo_Faca
-240 KM/H u svom Puntu HGT ????

jeli to po brzomjeru brzina ili po GPS-u nekom ?

koji ti je profil guma ?
 
Član
hmmmmmmmmmm moj golf 1 1.6D 160 svakodnevno
preko 240 audi s3 autoput bg
200 denijeva lancia thema 2.0 svakodevno
230 audi 6 neznam koji motor policajski za pratnje (stari vozio) i to je to mislim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top