"Najglasniji" automobili u Bosni i Hercegovini

"Najglasniji" automobili u Bosni i Hercegovini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pridruzujem se cestitkama. i jedno pitanje dali je netko javio momcima iz dbteam zagreb-a i duletu?kako ja znam nije
 
Putovanja.ba
Administrator
antares je napisao(la):
pridruzujem se cestitkama. i jedno pitanje jdali je netko javio momcima iz dbteam zagreb-a i duletu da su na osvojenim mjestima??

Ja mislim da je dbteamzagreb procitao, vidjeo sam da je Simic ostavio komentar na auto.ba
 
Član
jest al kad sam mu ja javio.sramota da se organizatori nisu sjetili ljavit momcima koji su takmicenja cinili zanimljivim sa svojim rezultatima,sramota
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa dobro tek je prije sat vremena i objavljena vijest. Pozivnice ce dobit sasvim sigurno. A i ima 17 dana do dodjele.
 
Član
Ja bi jako voleo da znam kakvi su bili kriterijumi za poredak,posto se POBEDE ocigledno ne racunaju...Ovo jos nisam doziveo...
 
Član
@ Dule :Greska ispravljena....sorry




A sto se tice obavjestavanja pobjednika,za to ne treba niko drugi nego organizator da brine, kao i za sve do sada. Bice svi blagovremeno obavjesteni i dobit ce pozivnice!!
 
upravo... svi ce saznati i biti obavjesteni i dobiti pozivnicu sa kojom ce uci na proglasenje...

Kako vi saznaste hehe..al odma po organizatoru
 
Član
Veko Skoda je napisao(la):
Street race team xXx forever.......
dusmani sto pisu u tudje ime da necemo doci,ali samo radi sdusmana dolazimo na dodjelu!!!!
street race team   xXx

hajd ti Veko obidji nove clanove pa onda komentarisi

@adi nemoj zaboraviti jednu pozivnicu :icon_biggrin:
 
edo_16v je napisao(la):
Veko Skoda je napisao(la):
Street race team xXx forever.......
dusmani sto pisu u tudje ime da necemo doci,ali samo radi sdusmana dolazimo na dodjelu!!!!
street race team   xXx

hajd ti Veko obidji nove clanove pa onda komentarisi

@adi nemoj zaboraviti jednu pozivnicu :icon_biggrin:

sta ba ti pricas...ja cu komentarisat sta je meni cejf
 
Član
Veko Skoda je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Veko Skoda je napisao(la):
Street race team xXx forever.......
dusmani sto pisu u tudje ime da necemo doci,ali samo radi sdusmana dolazimo na dodjelu!!!!
street race team   xXx

hajd ti Veko obidji nove clanove pa onda komentarisi

@adi nemoj zaboraviti jednu pozivnicu :icon_biggrin:

sta ba ti pricas...ja cu komentarisat sta je meni cejf

Jer je red foruma da se predstave novi clanovi, kontas? ;)
 
trizex je napisao(la):
Veko Skoda je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Veko Skoda je napisao(la):
Street race team xXx forever.......
dusmani sto pisu u tudje ime da necemo doci,ali samo radi sdusmana dolazimo na dodjelu!!!!
street race team   xXx

hajd ti Veko obidji nove clanove pa onda komentarisi

@adi nemoj zaboraviti jednu pozivnicu :icon_biggrin:

sta ba ti pricas...ja cu komentarisat sta je meni cejf

Jer je red foruma da se predstave novi clanovi, kontas? ;)

jbg slab sam sa ovim forumima nemojte sta zamjerit..nisam znao
 
Početnik
pa najglasniji u BiH je jedno, najvise osvojenih bodova drugo , najglasniji na takmicenjima trece , najglasniji u klasi cetvrto ..

1. je auto najglasniji u BiH - team caraudio.ba ( Panda) .... ali mi se nismo takmicili jer smo tako obecali , za dogodine cemo vidjeti jos , pa ce se svako morati potruditi i para potrositi za pehar ....

kad ste toliko nabrijani na taj sport, ja ocekujem da ste iskoristili ovo zatisje tj zimu za pripreme i da dogodine vidimo rezultate barem 3dB+... a nadam se u street klasama 150+ svi..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top