Najbrzi Golf na svijetu

Najbrzi Golf na svijetu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Najbrze auto na svijetu je ipak Golf

Pa raspao bi se na na sarafe.... :lol:
Ljudi gdje je tom autu aerodinamika, on je mozda brz na 402 ali o max speed da pricamo...
Probio bi vazdusni zid koliko bi tjerao vazduh :lol:
Mislim samo da je dobar pravo ali to "Najboljii na svijetu i u vasioniii"...
 
Član
RE: Najbrze auto na svijetu je ipak Golf

@djogi86: nemoj da se sprdas s Golfom...mozes ti pricati koliko god hoces da nevalja, al on se proizvodio do skora, sto dovoljno govori o njegovom kvalitetu:D

konkretno ovaj Golfek je brutalan...kulturan spolja al zato unutra nema cega nema:cool:
 
Član
RE: Najbrze auto na svijetu je ipak Golf

ArminM je napisao(la):
gledao sam klip kad se ovaj golf tjerao sam porsheom i jos jednim autom,,,pustao ih je ispred sebe,i onda ih preticao i ostavljao po ne znam ni ja koliko:):),,,dobro receno gore u prijasnjim postovima MK 1 never die,,never

:cool::cool:
 
Član
RE: Najbrze auto na svijetu je ipak Golf

Jao izjava ovde!
Mene stvarno zanima jel vi stvarno tako razmisljate ili se samo konstantno zezate!
 
Član
RE: Najbrze auto na svijetu je ipak Golf

ša normalno da nije najbrži na svijetu... ali dajte nađite još i jedno auto na svijetu da ima 1850 i 700konja !:D
 
Član
RE: Najbrze auto na svijetu je ipak Golf

_vwfan_ je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
gledao sam klip kad se ovaj golf tjerao sam porsheom i jos jednim autom,,,pustao ih je ispred sebe,i onda ih preticao i ostavljao po ne znam ni ja koliko:):),,,dobro receno gore u prijasnjim postovima MK 1 never die,,never

:cool::cool:

mannsečini i neki motor huknuo koliko ja znam! auto je mrak in the underground;)

ali ovo je najbrže auto na svijetu

http://www.youtube.com/watch?v=LKQ-xj5C2m8 1149km/h:D
 
Član
ma kakav najbrzi golf,ima mnogo golfova koji idu 9 sec.

Rekord Balkana drzi golf II iz Njemacke koji je u Rijeci vozio 2008 godine 10.528 sec a iste te godine je vozio 9.6 sec u Belgiji na KOE...

Ima u Poljskoj golf 1 prednja vuca ide 9.xxx sec

A i to da je tu nesto posebno i nevjerovatno snage izvuceno i nije bas nesto,evo vam link najbrzeg 2.0 motora odnosno cetverocilindrasa,pa uzivajte Smile

1400 ks iz 2.0 motora,tako da je taj golf najbrzi ali u svom selu Smile

http://www.youtube.com/watch?v=oHv_jKJVQ-Q
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top