Najbizarniji izgovori za neplaćanje naknade za TV

Najbizarniji izgovori za neplaćanje naknade za TV

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U Britaniji, baš kao i kod nas, plaćaju naknadu za gledanje televizije u vlastitom domu. Gotovo 300 funti godišnje u vrijeme krize nije za odbaciti pa je ove godine bez dozvole za korištenje televizora ulovljeno rekordnih 280.000 Britanaca. Otočki mediji prenose neke od najbizarnijih izgovora.

60253999.jpg


Kazna za neplacanje je 1.000 funti a inspektori za TV dozvole postali su učinkovitiji otkako imaju nove uređaje koji mogu detektirati uključen televizor u krugu od 9 metara. U privh osam mjeseci ove godine već su pronašli 280.000 prijestupnika. Najčešće se izgovaraju djecom ili kućnim ljubimcima.

'Ja uopće ne gledam televiziju, gleda samo moj pas dok sam ja na poslu'

'Nisam mogla uplatiti posljednju ratu jer mi je dijete bilo bolesno. Zaista nisam mogla otići u vaš ured takva nedotjerana i mirišući na bolest jer mi se sviđa momak koji tamo radi'

'Nisam mogao plaćati jer mi je beba svraka uletjela u kuću i morao sam ostati kod kuće da je hranim'

'Golub mi je upao u dimnjak i slomio antenu pa imam jako slab prijem'

'Mora da je televizor preko noći u kuću donio moj 11-godišnji sin jer jučer kada sam legao u krevet nije ga bilo ovdje'

'Na mojem televizoru su titlovi podešeni na francuski, pa ne želim plaćati pristojbu Britaniji za nešto što uopće ne mogu čitati'

'Moja supruga ide na frizuru dvaput tjedno pa nam nije ostalo novca'

'Nisam obnovio dozvolu jer ju je moja supruga bacila u WC zajedno s mojim novčanikom'

'Moj suprug je upravo potrošio 3.000 funti za novi digitalni televizor i mi si jednostavno ne možemo priuštiti dozvolu'

'Zaboravio sam platiti jer me moja djevojka udarila u glavu čekićem. Sve mi se izbrisalo'


Meni najjaci ovaj zadnji :lol::lol:
 
Član
nebi platio da neznam koji zakon dovedu kod nas kulturno upitaju hocete li platiti za tv kazes uredno NE i dovidjenja :)
gledam samo HRT RTL i NOVA TV ove ftv i obn i sta ja znam sta sve ne tv nemam ni memorirano na tv :)
 
Član
Znaci placam kablovsku a nebi platio za RTRS ni 10pf tako da sam ja jedan od onih koji kaze NE!
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
jeste culi hoce da ukinu novu kod nas na kablovskim

jbg kod nas u SA ja mislim svi placaju za FTV mada nikad ni ne gledam,a evo sad citam za novu tv na sa-x i nece ukinuti SAMO ce redovno zatamniti njihove serije,sport,itd.ostavit ce ti vijesti da gledas :lol:
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ja lovim direktni signal iz hrvatske mogu kamenom do granice :)

znam za vas,zatamnjuju samo nama sto hvatamo preko satelita vi ste zemljanim putem xD ,provedi kabl do nas pa naplacuj koristenje :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top