Najava 47. Salona automobila u Beogradu

Najava 47. Salona automobila u Beogradu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Audi-A5_Cabriolet_2010_1024x768_wallpaper_03.jpg

Na Beogradskom sajmu (Bulevar vojvode Mišića 14, www.sajam.co.rs) u petak 27. marta, pod sloganom "Otkrijte svoje želje" počinje 47. Međunarodni salon automobila (MSA) koji će trajati sve do 5. aprila.
lancia%20delta%20executive%201111.jpg


Za tih deset dana će se domaćoj publici predstaviti 614 izlagača (380 domaćih i 234 stranih), koji će na preko 27.000 m2 izložbenog prostora (25.017 m2 zatvorenog i 2.115 m2 otvorenog prostora) izložiti:

- Robne grupe:
- Automobili (putnički automobili, specijalni automobili, sportski automobili, terenski automobili, koncept automobili)
- Laka komercijalna vozila
- Auto prikolice
- Hodni deo vozila
- Motori i sistemi prenosa
- Šasije
- Tuning
- Goriva, maziva, ulja, filteri
- Oprema za vozila (elektrooprema i instalacije, oprema za komunikaciju i upravljanje, audio i video oprema, klima uređaji, nega i održavanje vozila, ostala oprema
- Prateća industrija (servisna oprema, rezervni delovi)
- Strukovne organizacije, udruženja, klubovi
- Finansijske i osiguravajuće institucije
- Mediji
BMW-Z4_2010_1024x768_wallpaper_01.jpg

Hale: Hala 1, Hala 2, Hala 3, Hala 3A, Hala 1A, Hala 5 i Hala 4 plus otvoreni prostor
Chevrolet-Cruze_2009_1024x768_wallpaper_01.jpg

- Zemlje učesnice su inače: Austrija, Belgija, BiH, Češka, Danska, Francuska, Grčka, Holandija, Hrvatska, Indija, Izrael, Italija, Japan, Kanada, Kina, Koreja, Luksemburg, Mađarska, Makedonija, Nemačka, Poljska, Rusija, SAD, Slovenija, Srbija, Španija, Švajcarska, Švedska, Turska i Velika Britanija.
Citroen%20C3%20Picasso%2002.jpg

Radno vreme:

11:00-21:00 osim 28.03.-29.03. i 03.04.-04.04. kada će kapije Sajma biti otvorene od 10:00-21:00
Cena ulaznice (istovremeno je i nagradni kupon – glavna nagrada je Seat Ibiza) za pojedinačnu posetu iznosi 300 dinara, za grupne posete 200 dinara a cena parkinga iznosi 100 dinara po satu.

Biraće se i Mis Sajma, dok je na posebnom poligonu u Atrijumu pored Hale 2 organizovana škola bezbedne vožnje u organizaciji Nacionalne vozačke akademije (NAVAK).

Najznačajnije premijere 47. Salona automobila u Beogradu:

ALFA ROMEO (MiTo), AUDI (A5 Cabrio), BMW (novi Z4), CITROEN (C3 Picasso i obnovljeni C4), CHEVROLET (Cruze), FIAT (Fiat 500C), DACIA (Logan pick up i Logan Van), FORD (nova Fiesta i novi Ka), HONDA (Insight i Accord Tourer), HYUNDAI (i20 i iX55), KIA (Soul), LADA (Kalina Universal – karavan), LANCIA (nova Delta), LEXUS (novi RX), MAZDA (nova Mazda3, Mazda6 sa novim 2.2L dizel motorom), MERCEDES (nova E klasa), MINI (obnovljeni Cooper S Cabrio), MITSUBISHI (obnovljeni Colt i Lancer Sportback), NISSAN (obnovljeni Note), OPEL (Insignia Sports Tourer – karavan), PEUGEOT (3008 i 308 CC), RENAULT (Megane III i nova Thalia), SEAT (Exeo), SUBARU (Impreza WRX STI i redizajnirani Tribeca), TOYOTA (novi Verso, iQ, Urban Cruiser, obnovljeni RAV4 i Aygo), VOLKSWAGEN (Golf VI i Caddy 4Motion sa pogonom na sva četiri točka).

Naravno, tu su i posebne sajamske ponude uvoznika automobila, u vidu popusta,.
Mercedes-Benz-E-Class_2010_1024x768_wallpaper_0a.jpg
 
Član
Mislim da je manje od 10km. 1 euro je ja mislim 93 dinara.
Ulaznica je oko 6.5 do 7km
Bude dobar sajam ja mislim da cu ici ako budem donijeti cu slika
 
Član
i ja idem sigurno,samo ne znam tacno koji da,i ja cu slikato ponesto al nema smisla da postavljam na forum ako ce te vi:lol:
 
BHT Ovisnik
i ja bih isao:icon_cry: al jbg,cekat cemo sljedecu godinu pa u zagreb ko i prosle,donesite slika:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top