Najaktivniji auto forum u BiH

Najaktivniji auto forum u BiH

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Tipo16V je napisao(la):
pa kao sto u par postova prije u temi "dizanje starih tema" rekoh, edo bar zna zbog cega su auto.ba i pg gubili korisnike zbog raznih edisa itd ... nebi bilo lijepo da se to ovde i desi, a kad "poso" ide vec tako dobro treba ga sacuvati.

Mozes pricat sta hoces, al nikad se nece dozvoliti da se serucka okolo bezveze. I znas i sam da je bilo i vise nego jasno naznaceno kod dizanja starih tema ( i to u kojem smislu dizanje) i to i dalje stoji, sve kako je tamo napisano.

A mislim da nas sve generalno ne zanimaju direktno problemi niti pungas.com niti auto.ba niti kojeg vec foruma, niko nije savrsen, a to su sve ipak nase kolege i prijatelji sa tih foruma, i ne samo tih nego sad da ne nabrajam ostale da se neko ne naljuti sto sam izostavio. Kome god se moze nekako pomoc ili valjat tu smo i sto da ne.
 
Administrator
jednostavno forum ima slobodu i zato je posjecen al ne moze se ni previse dopustiti i takvi se moraju sankcionisati....nadam se da cemo sve posjeceniji biti
 
Član
Na forumu sam vec godinu dana, upoznalo se mnogo dobre raje, naucilo se svasta pametno i tako...
 
Član
ja sam ovdje dosta krace od mambe, ali svejedno iam loode ekipe, dobrih auteka, projekta i ljudi koji hoce pomoci...to je i najbitnije....
 
Putovanja.ba
Administrator
Za 5 dana ce i godina kako je bilo prvo okupljanje :) kad se sjetim, ludnica, mogo sam i poginut :lol:
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo pogledah statistiku foruma AMK Carbon

Posts per day: 227.83
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top