Nacrt kutije, treba li jos sta???????

Nacrt kutije, treba li jos sta???????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@menjic: jesi probao proracunati ovakvo sta ili praviti ? ako jesi koliko ti je trebalo da odustanes... :) ovo dodje bandpas nekog 16 reda... a dobro,ja ovde nisam kompententan,meni samo bitno da je low...tako da slot-port tata...

back to topic: to je dobra kutija za tu vrstu muike koju si naveo da slusas...samo kazem ti da je opcija sa dva razlicita zvucnika prilicno losa,vjerovatno da bi ti samo jedan u takvoj kutiji kao sto planiras napraviti svirao bolje od ta dva u tim "zlj" kutijama...
 
marko_v je napisao(la):
@menjic: jesi probao proracunati ovakvo sta ili praviti ? ako jesi koliko ti je trebalo da odustanes... :) ovo dodje bandpas nekog 16 reda... a dobro,ja ovde nisam kompententan,meni samo bitno da je low...tako da slot-port tata...

back to topic: to je dobra kutija za tu vrstu muike koju si naveo da slusas...samo kazem ti da je opcija sa dva razlicita zvucnika prilicno losa,vjerovatno da bi ti samo jedan u takvoj kutiji kao sto planiras napraviti svirao bolje od ta dva u tim "zlj" kutijama...

sve je to meni razumljivo, ako bude kakve srece i mogucnosti zamjenice se ovaj f za d4 i to je to, ali fora je sto nigdje ovoga d4 u prodaji nema puno, a i sto ima niko ne mjenja samo prodaje..........

hvala na info u svakom slucaju, a menjic, svaka cast za ove kutije ali brale hajd ovo preracunaj :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

nista, kutija ostaje kakva jeste, port fi 10cm, duzine 20-25cm pa cemo vidjeti na sta ce ispasti, probacu i zasebno svaki sub ukljuciti da oslusnem kao i zajedno, pa cu vidjeti rezultate....


jedna jos mala pomoc, da li da punim kutije sifonilom (ili kako se vec zove) ili nekim drugim materijalom, ako da koliko, grubo (hard) ili meko (soft) za ovaj moj stil muzike, ili da ostavim praznu kakva jeste????
 
Član
Menja ovo sto si postavio je u vecini slucajeva za njegov woofer SMRT!
A kao drugo skuplja bi ga kutija izasla nego woofer(nekima koji to vole je ok ali njemu sumljam)

U portovanu kutiju ne stavljati
 
ok, hvala svima na odgovorima, tema moze pod lock dobio sam sve info.....

kutije koje je menjic postavio su umjetnost prava, a meni koji prvi put radi kutiju sebi spansko selo maltene, tako da to mozda nekad drugi put, sad zasad ide ovo......

znaci LOCK
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top