Na ulazu u Mostar udarom u banderu prepolovio BMW-a

Na ulazu u Mostar udarom u banderu prepolovio BMW-a

Član
Brz oporavak , na Hitnoj felge :cool: , kako se izvuče hvala bogu pa su lakše tjelesne povrede :icon_eek:
 
BHT Ovisnik
vidim i ja neki Deba,al neznam tko je,bude li na pisti jer mi je poznata kocka ?
svemu tome dodaju na ovom vremenu ljetne gume na zadnjoj vuci ovako jaceg laganog auta... kazu samo par ogrebotina da ima,nista nije slomio ?
 
Član
ljetne gume vjerovatno , siroke plus zadnja vuce, brzina i mozda alkohol, ne moze na dobro :)

brz oporavak , moze ga prodavati sad u djelove;)
 
Član
Ne mora znacit da su ljetne gume sta odma svi na covjeka,svasta se moze ovdje desiti jbg i ja sumnjam da su ljetne gume ali ne mogu nista reci dok ne vidim svojim ocima........Brz oporavak (ako mu je upopste potreban)....Svaka cast dobro je prosao......
 
BHT Ovisnik
cisto sumnjam na borbet A 9j razvucene da su zimske;)
kako god ziva glava sto je bitno
 
Član
CoL3 je napisao(la):
vidim i ja neki Deba,al neznam tko je,bude li na pisti jer mi je poznata kocka ?
svemu tome dodaju na ovom vremenu ljetne gume na zadnjoj vuci ovako jaceg laganog auta... kazu samo par ogrebotina da ima,nista nije slomio ?

catic se preziva neznam ime bude nekad na pisti
a njemu zacudo nista evo kako je izgledala nekad

2cokffs.jpg
 
Član
CoL3 je napisao(la):
vidim i ja neki Deba,al neznam tko je,bude li na pisti jer mi je poznata kocka ?
svemu tome dodaju na ovom vremenu ljetne gume na zadnjoj vuci ovako jaceg laganog auta... kazu samo par ogrebotina da ima,nista nije slomio ?
bice da je dobro se drzo za volan kad je udarijo hehe nek je on ziv izdrav al bmw je rastavio u djelove:cool:
 
BHT Ovisnik
jos jedan na istom mjestu gdje sam i ja zveknuo...
http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=233d54f9-90dc-4bc9-9fd4-8cc27648aa6a&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae

nadam se da je vozac dobro,honda je bila prelijepa,tako mi se sviđala,pedantna,cak je fino i vozao momak,jednom smo se samo malo potegnuli,bas je pazio:icon_sad:
 
Do sada su tuzlaci vodili u broju pokupljenih bandera, evo sad ih mostarci sustizu.... a da oce izmisliti vise neku rasvjetu bez bandera, da se ljudi mogu bez ometanja okretati po cesti i zelenim povrsina... steta hondice....
 
Top