Na sta pripaziti pri kupovini novog auta

Na sta pripaziti pri kupovini novog auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
fandjo30 je napisao(la):
Molim misljenja,hvala..

kilometražu u 90% slučajeva odkači, čeprkano je najčešće! benzinca možeš naći sa malo km! gledaj da li su pedale, sjedišta, volan ofucani... imali servisheft, ako ima možeš provjeriti kilometražu, pogledaj razmake( npr da li su jednaki razmaci izmedđu haube i blatobrana... ako ide u krivo auto je rađeno) da li je auto sve u svemu očuvano... pa poslušaj kako motor radi, klepeće li šta vuče li... ako je motor ko suza čist moguće je da pušta ulje ili slično pa je opran... ima tu još za nadovezat...;);)sretnooo:D
 
Član
sto se tice motora najbolje ti odvuc na dijagn.a odokativno, vidi farove jesul iste oznake na oba, gepek pogledaj ispod tapacirunga gdje je rezervna guma ima li vode, kakvih znakova farbanja i sl., pogledaj godista na staklima, sajba moze biti mjenjana to je cesto, ali da sva stakla budu npr 2008god a auto 2005god znaci da nest ne stima(sreo sam to)... ako mi jos sta padne na pamet napisat cu :D
pozz
 
Član
hehe ja ba, vidi nas polovnjaka :D:D vidio sam sta pise, al kolega piso u polovnim pa i ja da sta pametujem :D:D
 
Član
A na sta drugo paziti nego da pazljivo izbrojis kes kada budes brojao, da se koju stoju ne preletis,a ako se radi o elektronskom nacinu placanja onda tema moze pod lock! :lol:
 
Član
U pravu ste mislio sam na novo vozilo,ali nema veze hvala svima na odgovorima ,moze svima posluziti.;)
 
ako kupujes novo onda bi bilo dobro da se makar godinu dana proizvodi vec,jer nova auta testiraju oni sto su kupili,
da nebi svaki mjesec ili cak svake dvije sedmice u servis na popravku,jer su testiranje auta sve skuplja, pa to auto prizvodaci sve manje rade .
npr. prvu godinu testiraju novu tehniku ,posle sve to srede ako ima kakvih greski onda 2-3 godina je ok,i na kraju ubacuju novo za sledecu seriju da testiraju. puno srece
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top