Na Sajmu Automobila U Budvi Prodat Mercedes Sls Amg Od 200.000 Evra

Na Sajmu Automobila U Budvi Prodat Mercedes Sls Amg Od 200.000 Evra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije isto koliko milionera ima i kakav je standard, o tome ti ja pricam. Ti si rekao najbolji STANDARD u jugi, ja kazem da nije ni blizu. A da ima najvise para po glavi stanovnika verovatno ima, jer ima puno prijavljenih milionera,a malo stanovnika. Mislim da sam ti dokazao da nisam glup....lose si se izrazio
 
Član
dellas je napisao(la):
Nije isto koliko milionera ima i kakav je standard, o tome ti ja pricam. Ti si rekao najbolji STANDARD u jugi, ja kazem da nije ni blizu. A da ima najvise para po glavi stanovnika verovatno ima, jer ima puno prijavljenih milionera,a malo stanovnika. Mislim da sam ti dokazao da nisam glup....lose si se izrazio

hahahaahahhhahahaahaha svaka cast
 
Član
Ti hoces da kazes da je tako dobar standard da ti milioneri imaju pare od plate :lol: 90% tih milionera nije iz bd...to svi znamo.Nebitno, samo smo se lose razumeli kad si rekao standard, jer to nema veze sa standardnom...
 
Član
dellas je napisao(la):
Ti hoces da kazes da je tako dobar standard da ti milioneri imaju pare od plate :lol: 90% tih milionera nije iz bd...to svi znamo.Nebitno, samo smo se lose razumeli kad si rekao standard, jer to nema veze sa standardnom...

ovo je turisticki grad. tu plate nisu toliko bitne mada ih nema ispod 400-500 eura, vec koliko ko zaradi preko sezone. Ali ti ocigledno znas bolje od mene jer dolazis ovdje na ljetovanje :lol::lol: Milioner ako je prijavljen znaci da je iz bd i da ima porijeklo novca, tj ne moze biti strani drzavljan
 
Član
Ok, onda meni je drago sto je takav standard kod vas, kod vas ljudi kupuju sls na lizing,a ne daciu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top